Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Intencje różańcowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja wczoraj odmowilam swoja czastke przed najswietszym Sacramentem myslac o wszystkich innych osobach ktore sa czescia tej modlitwy. Troche nas tam bylo w moim serduszku :mrgreen: . Ja jestem tez czescia innej grupy gdzie odmawiamy nowenny, dzis zaczynamy do Serca Jezusowego. Takze Was wszystkich polecilam.

[ Dodano: Czw 17 Lis, 2005 15:40 ]
Tomaszu

Dzieki za moderatorow 8) Ja kiedys napisalam na angielskim forum noun zamiast nun. Jedno to: podmiot (jezeli dobrze pamietam to slowo) a drugi zakonnica. Smiechu bylo na forum co nie miara. :mrgreen:
Witam Cie Tomaszu, dzieki za poprawke. Faktycznie jestem dziewczyna. Prosze jednak o wyrozumialosc. Staram sie aby moj Jezyk Polski byl poprawny. Ja go nie uzywam na co dzien.

Pozdrawiam :aniol:
Ela napisał(a):Witam Cie Tomaszu, dzieki za poprawke. Faktycznie jestem dziewczyna. Prosze jednak o wyrozumialosc. Staram sie aby moj Jezyk Polski byl poprawny. Ja go nie uzywam na co dzien.

Pozdrawiam :aniol:

Rozumiem Elu, widzę, że mieszkasz w Kanadzie i używasz na codzień chyba innego języka niż polski?
Ja zamiesciłem tylko ten wpis dla jasności.

Pozdrawiam
Witajcie wszyscy Uśmiech ja także pamiętam o naszej wspólnej modlitwie na różańcu Uśmiech i bardzo się z nią pilnuję Uśmiech ale ostatnio rzadko mam czas żeby wejść na forum Smutny Ale pamiętam o intencjach i o was wszystkich też Uśmiech
Od początku tak się modlę z Wami Uśmiech Rozumiem, że II Róża - tymczasowo - im. S. Faustyny, modli się tak jak i pierwsza za dusze zmarłych.

Tajemnice Radosne odmawiają wg kolejności dotychczas zapisani:
1.simple
2.GMS
3.krzysztofS
4.meta
5.kyllyan
meta napisał(a):Od początku tak się modlę z Wami Uśmiech Rozumiem, że II Róża - tymczasowo - im. S. Faustyny, modli się tak jak i pierwsza za dusze zmarłych.

Tajemnice Radosne odmawiają wg kolejności dotychczas zapisani:
1.simple
2.GMS
3.krzysztofS
4.meta
5.kyllyan

Jeśli ktoś chce się narazie modlić z pierwszą różą to modli się w intencji dusz w czyśćcu cierpiących - to jest dokładna intencja. Z chwilą utworzenia całej listy ta grupka kończy modlitwę z pierwszą i dostaje swoje tajemnice.

Pozdrawiam
Tamaszu - przydziel mnie gdzieś OK?.
Wojtek37 napisał(a):Tamaszu - przydziel mnie gdzieś OK?.

Jest tworzona druga lista róży, wpiszę cię na listę tej drugiej róży. Narazie jak chcesz, to możesz się modlić wraz z pozostałymi osobami z drugiej listy, które tymczasowo modlą się w intencji dusz w czyśćcu cierpiących, do czasu, kiedy druga lista nie będzie pełna.

Pozdrawiam
no dzięki wreszcie .... bo ja właśnie tak się modlę czyli odmawiam 2 tajemnicę części radosnej w intencji dusz czyśćcowych Uśmiech czyli czekamy na kolejnych chętnych do wspólnej modlitwy..... bardzo serdecznie zapraszamy... brakuje jeszcze tylko 14 osób Oczko

no i patronka też mi odpowiada , poprostu super ekstra!!!
Tak, jeszcze 14 osób, lista jest cały czas uzupełniana z chwilą przystapienia nowej osoby do grupy. Lista jest podawana
TUTAJ ,tam wiec sprawdzajcie stan listy, tutaj omawiamy tylko intencje i starajcie się tego trzymać.

Pozdrawiam
Pozdrawiam i zapewniam o mojej modlitwie. dzis odmowilam moja czastke przed Najswietszym Sacramentem Uśmiech

Przytulanie Dla wszystkich
Proszę o modlitwę za moją koleżankę, która wyjechała do Wielkiej Brytanii do pracy.

Znalazła się w ciężkiej sytuacji - koleżanka, z którą wyjechała zostawiła ją (została zupełnie sama), szuka pracy, słabo stoi z angielskim. Z różnych powodów, o których się nie wypowiem (bo słabo je znam) jej powrót do domu nie jest dla niej być może wcale najlepszym wyjściem.
To dajcie Wojtka na moje miejsce w 1 róży...
ja się na razie poddaję...
INTENCJA NA 15.12.2005 to:

Za osoby bezdomne, biedne i opuszczone, które nie maja za co żyć.
Daidoss napisał(a):INTENCJA NA 15.12.2005 to:

Za osoby bezdomne, biedne i opuszczone, które nie maja za co żyć.

Aye, aye Sir Duży uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie