Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Intencje różańcowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja jestem za ... :aniol:
=D>
No i mamy 14 kwietnia. czy ktos moze rozpisac zmiane tajemnic, bo jutro, czyli za pare godzin juz jest 15 kwiecien! :aniol:
juz sie tym zajelem Uśmiech :aniol:
pozdrawiam Uśmiech :roll2:
Wspaniale, czyli jestesmy "all set" Duży uśmiech
jak ten czas szybko leci,no ale widzę,że nie tylko mi uciekł ten miesiąc Uśmiech ,bo dziś już 15 maja a tu ani intencji ani zmiany tajemnic...

[ Dodano: Pon 15 Maj, 2006 13:19 ]
a może by tak, ponieważ zbliża sie Zesłanie Ducha Świętego, to jakoś może powiązać z tym intencję, np. o otwarcie się jak najlepsze jak najszerszych rzesz ludzi na Jego działanie,jeśli nie macie jakichś innych konkretnych intencji
A więc od 15 maja modlimy się:


Uśmiech
O otwarcie się jak najlepsze, jak najszerszych rzesz ludzi na działanie Ducha Świętego, z prośbą o Światło i Dary Ducha Świętego, abyśmy umieli je każdego dnia w sobie odkrywać oraz umieli zawsze podążać drogą światłości._____________________
Piekna intencja. :aniol:
Dzieki GSM Uśmiech
Czy mogłabym Was prosić o modlitwę za mnie? Pracuję obecnie poza Olsztynem, nie mam właściwie dostępu do żadnego kościoła (bo wszędzie daleko) - z Bożą pomocą udało mi się dostać do niego w niedzielę, czuję, że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach. Sama praca mi się podoba i zależy mi na niej, ale właśnie ta niemożliwość tego bezpośredniego kontaktu z Bogiem no i towarzystwo jakie tu mieszka i pracuje sprawiają, że mocno się zaczynam od Boga oddalać Smutny Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.
Offca napisał(a):Czy mogłabym Was prosić o modlitwę za mnie? Pracuję obecnie poza Olsztynem, nie mam właściwie dostępu do żadnego kościoła (bo wszędzie daleko) - z Bożą pomocą udało mi się dostać do niego w niedzielę, czuję, że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach. Sama praca mi się podoba i zależy mi na niej, ale właśnie ta niemożliwość tego bezpośredniego kontaktu z Bogiem no i towarzystwo jakie tu mieszka i pracuje sprawiają, że mocno się zaczynam od Boga oddalać Smutny Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.


Witaj.Szczęść Boże

Niech Moc Najwyższego Cię osłoni a Maryja przytuli najmocniej do serca.. będziesz w moim sercu i w mojej modlitwie.Niech Dobry Bóg naprowadzi Ciebie na drogę do Zbawienia i Szczęscia.

stami :aniol:
Offca, jestem z Tobą :!:
Offca, ja tez bede miala Ciebie w swojej modlitwie. Wiem z doswiadczenia co sie czuje w takiej sytuacji, w sumie nawazniejsze sa dobre checi, Pan Bog to widzi i rozumie. :aniol:
Offca napisał(a):Bardzo Was proszę o wsparcie modlitewne, chociażby w tej intencji bym choć raz w tygodniu mogła się znaleźć w kościele na mszy, zwłaszcza chodzi mi o niedzielę Smutny Z góry dziękuję.
Również się za Ciebie pomodlę Uśmiech i gorąco pozdrawiam ! Niech Najwyższy czuwa nad Tobą i nie pozwoli Ci na
Offca napisał(a):że moje życie duchowe może lec tutaj w gruzach.
Trzymaj się Oczko
Uszka do góry Offca Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie