Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Intencje różańcowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
No zdaje się,że ktoś zaspał ;-) mamy już 16 lipca, a intencji ani widu ani słychu....
może pomódlmy sie o pokój na świecie, jak widać ostatnio jest on bardzo zagrożony zwłaszcza na bliskim wschodzie... no i może o to, by każdy z nas w swoim środowisku był apostołem pokoju Uśmiech
Z powodu ograniczonego czasu nie zaglądałem na forum, postaram się częściej zaglądać a intencja, którą podałeś GMS jest bardzo dobra, mam nadzieję, że nie będzie sprzeciwów.

INTENCJA : o pokój na świecie, jak widać ostatnio jest on bardzo zagrożony zwłaszcza na bliskim wschodzie... i o to, by każdy z nas w swoim środowisku był apostołem pokoju.

Pozdrawiam
Przperaszam bardzo mam male problemy z komputerem i z dostawca internetu i ciezko mi jest cokolwiek zrobic na kompie :/

postaram sie to nadrobic ale nie wiem co z tego wyjdzie :?
Nic nie szkodzi Gonzo. Myślę, że ktoś zawsze czuwa nad tym działem. Uśmiech Ja staram się nadrabiać zaległości w miarę swoich możliwości czasowych.

Pozdrawiam
OK, Mamy 15 sierpnia. Wydaje mi sie, ze powinna nasapic zmiana Tajeminc.
Moze ktos ma propozycje intencji na ten miesiac ????
"Módlmy się, abyśmy przez zasługi i wstawiennictwo
Błogosławionej Dziewicy Maryi zostali doprowadzeni do chwały zmartwychwstania."
popieram Stami Uśmiech
zaraz zajme sie zmiana tajemnic Oczko
Ela napisał(a):OK, Mamy 15 sierpnia. Wydaje mi sie, ze powinna nasapic zmiana Tajeminc.
Moze ktos ma propozycje intencji na ten miesiac ????

To módlmy się za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je
na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus.

Co wy na to :?: :?:

Pozdrawiam
stami napisał(a):"Módlmy się, abyśmy przez zasługi i wstawiennictwo
Błogosławionej Dziewicy Maryi zostali doprowadzeni do chwały zmartwychwstania."
i
TOMASZ32 napisał(a):za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je
na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus.

No i mamy intencje :aniol:
Proszę, od 15 września jeszcze raz módlmy się

za wszystkich, którzy trwają w różnego rodzaju nałogach, aby Jezus Chrystus okazał im łaskę i pozwolił,aby mogli swoje życie odbudować i oprzeć je na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus - szczególnie prosimy za najbliższych.
Prosze moderatora o zrobienei nowej listy gdzy ja niestety nie mam na to dzis czasu a przez weekend bede na Diecezjalnych Dniach Mlodych Uśmiech

najlepiej jakbys sie tym zajal Tomek Oczko
Ale jaką listę trzeba robić? Przecież tutaj są tylko intencje na dany miesiąc a intencje omawia się na bieżąco? Uśmiech Jak dotąd nie robiliśmy w tym temacie żadnej listy. Duży uśmiech

Pozdrawiam
No to chyba chodzi o zmiane tajemnic.
Jeśli nawet chodzi o zmianę tajemnic to i tak nie jest to właściwy temat na taką listę.
Do tego zakłada się odrębne działy. Uśmiech Po za tym nie wiem jak wyglądają teraz grupy, kto jest w której róży. Trzeba najpierw zrobić listę grup a że jest tylko niecałe 20 osób to wychodzi, że jest jedna róża. Zobaczę jakie tejemnice były ostatnio dla róży o. Pio i jeśli nikt nie ustalił tajemnic to postaram się to zrobić.

Pozdrawiam
Witajcie Uśmiech nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda, ale mam taką nadzieję
Oczywiście mimo, iż się tu nie pojawiam staram sie sumiennie odmawiać swoją tajemnicę różańca ( różnie mi to wychodzi Smutny no ale cóż) ale tu nie o tym... mam prośbę, żeby intencja majowa, tzn. od 15 maja obejmowała wszystkich tych, którzy ostatnimi czasy wyjechali na emigrację, nie wiem czy się nad tym rozpisywać, Bóg wie o co chodzi... może za nich i za ich rodziny, zwłaszcza jeśli zostały w kraju, niech dobry Bóg ma ich w swojej opiece i oby nigdy o Nim nie zapomnieli
Z góry dziękuję za przychylne potraktowanie mojej prośby Uśmiech niech Wam wszystkim również Bóg błogosławiUśmiech papa
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie