Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Co słychać u was za oknem ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
U mnie śniegu FULL Uśmiech

Właśnie wróciłem ze spacerku z pieskiem. Obydwoje byliśmy unurani cali w śniegu. Jest super zima Uśmiech
A ja przed chwilą wróciłam z szaleństwa na tym białym puchu i dziś to był zły pomysł Smutny
może pomysł był dobry ale ekipa się nie popisała Smutny Mam teraz do nich wielki żal Smutny
A u mnie wciąż za mało śniegu Smutny Chociaż przed chwilą zapowiadali w radiu, że ma padać.
Mi przyjaciele (jedna przyjaciółka ze wspólnoty i nasz wspólnotowy pasterz) zafundowali ... 20 km cross pieszo przez śnieg w nieuczęszczanych lasach, nie drogami tylko na przełaj, śniegu miałam aż nadto, szczególnie w ubraniu Oczko

Było cudnie Uśmiech

Ale zakwasy mogą mi uniemożliwić szaleństwo jutro... ;(

To miała być zaprawa przed wyprawą w góry na ferie Duży uśmiech
Śniegu mnostwo, jest cudownie Język
szkoda tylko, że na święta pogoda się za bardzo nie popisała Smutny
Ale teraz niech to trwa jak najdłużej Uśmiech
Nareszcie zaczął sypać piękny śnieżek Duży uśmiech Mamy go już trochę w Olsztynie i dziś z przyjaciółmi urządzimy sobie w nocy bitwę na śnieżki Duży uśmiech Może nawet ulepimy bałwana :roll2:
Offca napisał(a):Nareszcie zaczął sypać piękny śnieżek Bardzo szczęśliwy Mamy go już trochę w Olsztynie i dziś z przyjaciółmi urządzimy sobie w nocy bitwę na śnieżki Bardzo szczęśliwy Może nawet ulepimy bałwana

Tylko się przed nim nie kłaniaj :diabelek: :hahaha:

Taki żarcik :-
Bardzo niesmaczny :evil:
Offca napisał(a):Bardzo niesmaczny

No przepraszam :wink: nie bierz tego do siebie . Swoją drogą ciekawe skąd ta nazwa na chłopka ze śniegu .
U nas jest w plusie i śnieg topnieje i jest chlapa :x buuuuuu
Ja też mogę pływać po wyjściu przed blok :krzywy:
A u mnie biało Uśmiech Wczoraj musiałam odśnieżać bo do garażu się nie dało wjechać Uśmiech Ale frajda Oczko
a ja powiem ze w Sulechowie jest malo sniegu w porownaniu do Zakopanego Duży uśmiech
tam kurde sie chodzi metr nd jezdnia czasami tyle sniegu na chodniku Duży uśmiechDuży uśmiech :diabelek:
Hihi - ja zaraz pod Gorzowem miałam zaspy tak około metra na drodze przed lasem Uśmiech

Łatwo było w nich utknąć Oczko


Ale super było - tylko nog ibolą i spodnie musiała m od kozaków odkuwać Duży uśmiech

A teraz za oknem mam odwilż, blee ;(
Ja wlasnie wrocilam z Kuby, tam jest slonecznie i 28 stopni, woda w oceanie szmaragdowa i ciepla. maja tam piekne rafy koralowe. Mialam okazje byc tam na Pasterce, byl pelen kosciol wiernych.
W Toronto chlapa, ale jeszcze troche sniegu jest, choc niewiele.

Pozdrawiam :aniol:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie