Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: charyzmaty poznania/uzdrawiania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
jesli ma sie dar poznania wzgledem jakies osoby to czasami zdarza sie tak ze Pan sam potem daje tej osobie potwierdzenie np w Pismie Swietym.
Widzę, że był poruszany temat mszy z modlitwą o uzdrowienie.
Ostatnio słuchałem transmisji przez Internet z Łodzi.
W pewnym momencie padło słowo poznania, że Pan Jezus przychodzi do kapłana, w którym rozgrywa się walka duchowa, słucha on mszy przez Internet.
Osoba, która to wypowiadała mówiła, że Jezus jest z nim i mu pomaga.
To naprawdę piękny dar.
kilka dni temu również słuchałem rekolekcji księdza rufusa Pereiry mówił on o modlitwie o Ducha świętego.
Mówił o darach i według niego dar czynienia cudów i dar uzdrawiania różnią się tym, że poprzez ten dar Pan uzdrawia, a dar czynienia cudów przejawia się naprzykład we wskrzeszeniach.
Ciekawe co myślicie na temat tej wypowiedzi?
Mam pytanko jeszcze na koniec dlaczego tak mało osób ma dar uzdrawiania?
W każdej chyba wspólnocie możemy znaleźć osoby mówiące czy śpiewające w językach, a osób posiadających dar uuzdrawiania jest chyba mało.
( Każdy kapłan otrzymał z darem święceń również dar uzdrawiania — ma on „głosić Ewangelię, nauczać i uświęcać”. „Uświęcać” znaczy czynić „świętym” — człowiekiem doskonałym i „pełnym”. Definicja zdrowia i harmonii zawiera właśnie to kluczowe słowo: „pełnia”. Stąd każdy kapłan jest wezwany do podjęcia posługi uzdrawiania, przez pełną wiary modlitwę wypraszania u Boga „pełni”.
( Bardzo często wewnętrzne uzdrowienie Wiąże się mniej lub bardziej z działaniem sakramentów, z uczestnictwem w spotkaniach modlitewnych lub w rekolekcjach. Wielkim kanałem, przez który Bóg udziela ludzioni daru uzdrowienia, jest

wspólnota modląca się nad potrzebującym uzdrowienia i ci, którzy otrzymali od Boga powołanie do posługi uzdrawiania. Są ludzie, którzy otrzymali szczególne powołanie do bycia narzędziami „uzdrowienia wewnętrznego”; osiemdziesiąt pięć procent ludzi, nad którymi się modlą, otrzymuje od Boga
upragnioną łaskę. -
istnieje też dar Ducha Świętego, który może zostać udzielony modlącemu się nad ludźmi, których źródłem choroby są bolesne wspomnienia. Paweł mówi: „Jednemu dany jest przez Ducha dar mądrości słowa, drugiemu umiejętność poznawania według tego samego Ducha” (I Kor 12,8). )

z książki posługa uzdrawiania Robert de grandis
Powiedziałeś Robercie Degrandisie.
Słuchałem jego warsztatów na chomiku i zachęcał on do tego, żeby nakładać na ludzi ręce i modlić się w językach, a będą działy się cuda.
Nie wydaje mi się, że mogę od tak sobie pomodlić się nad człowiekiem i on odzyska zdrowie albo zostanie uzdrowiony wewnętrznie.
Tutaj na forum czytałem, że kiedyś ktoś posługuje charyzmatami potrzebuje kapłana, który będzie nad tym czuwał.
sam możesz prosić Jezusa by cie wyleczył ja to robiłem jak byłem dzieckiem
wystarczy poprosić a teraz mnie wyleczył z lęku wysokości Duży uśmiech
Z czego wyleczył Cię Jezus kiedy byłeś dzieckiem?
z lęku wysokości niedawno zostałeś uzdrowiony?
merkaba, dlaczego nie odpowaidasz, sama jestem zainteresowana :!:
Przypominam sobie, że ty masz to do siebie, że jakby tracisz się w wątkach, w swoich wątkach.
merkaba, ty chyba włóż tę wypowiedź do tematu FOBIE, bo lęk wysokości to nic, tylko FOBIA akrofobia.
już pisze
np z bólów brzucha kreska mi zniknęła
głowa pomagał mi też w innych dziedzinach życia w szkole np jak były zapowiedziane sprawdziany to jak poprosiłem Jezusa to nauczyciel przesuwał je na iny tydzień

już się pojawiła kreska z tym lękiem to mnie teraz wyleczył bo zacząłem grzeszyć i przestał mi pomagać
i przestałem w Niego wierzyć
a mnie wyleczył jak rok temu się nawróciłem teraz to z 1,5 roku
a po za tym bardziej odważny też się zrobiłem
zawsze wchodziłem na wierze w Częstochowie to nogi miałem jak z waty a jak wszedłem trzymałem się plecami muru

a teraz to mogę nawet i biegać czuje ten lęk ale nie mam nóg jak z waty
i mogę podejść do tej balustrady

a jak poprosiłem Jezusa by zabrał ten lęk
u nas gdzie w tedy pracowałem to była 4 metrowa drabina na dach i wszedłem na nią aż na dach

Poprawiłam duże litery , warto dbać o pewne rzeczy.
Błagam oto abyś dbał o ortografię i gramatykę ponieważ twoje wypowiedzi są nieczytelne i niezrozumiałe !
aleksab
Magia
Stron: 1 2 3
Przekierowanie