Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Litania do Świetych w oryginale!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy znacie moze stronkę, gdzie mozna ściągnąć Litanię do wszystkich świętych,która była spiewana podczas uroczystości pogrzebowych Jana Pawła II, to było chyba po włosku lub łacinie?
Gdzieś to już ściągałem,ale mi się zagubił ten plik, może ktoś pamięta, która to strona w sieci zamieściła tą litanię. Potrzebuję oryginał. Będę bardzo wdzięczny za linka.

Pozdrawiam
z tego co wiem, to na onet.pl można było pościągać chyba takie pliki. Ja sobie np. odsłuchiwałam psalmu z tego pogrzebu. Był pięknie zaśpiewany. Czy ktoś wie czy ten pan co śpiewał to był ksiądz czy świecki? :mrgreen:
Z tego co pamiętam na itvp.pl jest dostępna cała uroczystość pogrzebowa.
Wiesz Tomku, bardzo mi zależy na pliku mp3 z tą litanią,gdzies ją miałem, wiem także,że ktoś gdzies podawał link to tej strony, z której mozna było ściągnąć ten plik,ale nie pamietam na którym forum to było.

Pozdrawiam
Na "katoliku" w dziale "katolicyzm chrześciajństwo" albo w archiwum "aktualności" Uśmiech
zapytaj się naszych forumowych lefebrystów, wszak dużą wagę do tej litanii przywiązuje Liturgia Przedsoborowa, Trydencka.
Znalazłem juz ten plik, wersja 7 minutowa, 2,38MB chyba, jesli się nie mylę Duży uśmiech ,może nie jest rewelacyjna,ale da się słuchać. Jest wspaniała. Jesli ktos chce to niech się zgłasza do mnie i poda adres e-mail.

Pozdrawiam
Litanię do wszystkich świetych mozna sobie ściągnąć na forum Sancti. Duży uśmiech

Pozdrawiam
Przekierowanie