Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Artykuły na stronie Wody Żywej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co wy na to aby na stronie http://www.woda-zywa.pl powstał dział Grupa różańcowa. Raz na jakiś czas umieszczałbym tam artykuły związane z różańcem, z modlitwą różańcową.

Może to by nam pomogło i mobilizowało aby nasza modlitwa ciągle trwała :?:
Jestem za, bardzo by się przydało Uśmiech
Ja również jestem za. Dla mnie to pomocne byłyby teksty medytacji, ale to już szczegóły Uśmiech
Ja tez jestem za ... 8)
Bardzo dobry pomysł Daidoss Uśmiech
jestem za Uśmiech i to bardzo Uśmiech
Jadna osoba napisaa NIE ;P pewnie nawet nie z grupy :hahaha:
Ja wprawdzie do Grupy Różańcowej nie należe, ale myślę, że to dobry pomysł. Przecież są ludzie, którzy na Forum nie zaglądają, a mogą na naszej stronie znaleźć coś dla siebie. Nie każdy chce być forumowiczem.
Sam znam kilka osób, co często wchodzą na naszą stronę, ale na Forum nigdy. Po prostu to nie dla nich.
Daidoss napisał(a):Co wy na to aby na stronie http://www.woda-zywa.pl powstał dział Grupa różańcowa. Raz na jakiś czas umieszczałbym tam artykuły związane z różańcem, z modlitwą różańcową.

Może to by nam pomogło i mobilizowało aby nasza modlitwa ciągle trwała :?:
no to chyba trzeba bedzie zagadac z Groniem zeby zalozyl kolejna podstrone Oczko
hehe Duży uśmiech ja tez to popieram i odrazu mowie ze ten glos na NIE to nie moj :diabelek:
No to dajcie chlopaki znac kiedy bedzie ta stronka gotowa. Uśmiech
Ale zastanawiam sie czy całkiem osobną podstronę czy w dziale dział Czytelni tylko powiększyć :?:
Daidoss napisał(a):Ale zastanawiam sie czy całkiem osobną podstronę czy w dziale dział Czytelni tylko powiększyć :?:
ja bym proponowal ze mozna wykorzystac czytelnie ale przydalo by sie w glownym menu dac odrazu linka jak do innych podstron tak zeby ludzie mogli to latwiej wylukac Oczko
niestety nie kazdy zaglada do czytelni Smutny
Ja też jestem jak najbardziej za :aniol:
Przekierowanie