Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: KURS FILIP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ja byłam na Kursie Filipa i nie miałam nawet czasu na nudę Język :mrgreen:

Osobiście polecam i zapraszam u mnie w Mrągowie również będzie jak mnie pamięć nie myli 22-24październik
Paulincia89-16 napisał(a):Osobiście polecam i zapraszam
Rodzice : markaby nosili może się z zamiarem rozwiązywania krzyżówek, a tu bęc - nie wypadało. :roll2:
Nicol@ napisał(a):Możesz być ciut poważniejszy? :-k, heysel :arrow:Szczęśliwy
Nie mówisz poważnie.
Ikonka na końcu mojego poprzedniego postu chyba mówi za siebie. I już mnie nie rozśmieszaj proszę, bo wyjdę. :mrgreen:
a co było niepoważnego w komentarzu haysela? akuratnio sie z nim z gadzam, że ten tekst ze stratą czasu wymiata... o zgrozo! :ks:
(ciach - naucz się pisać poprawnie, szacunek wymaga używania wielkich liter, znaków przestankowych itd.)
merkaba, rozumiem, że chodziło ci wcześniej o to, że kurs jest stratą czasu bo nic nie wniósł w życie twoich rodziców. natomiast z tego jak to sformułowałeś zdanie wynikało raczej to, że wg twojego ojca czytanie biblii jest stratą czasu - stąd takie a nie inne komentarze.
A ja zapraszam mieszkańców lubuskiego na tenże kurs do Gorzowa, 15-17 października Oczko

http://www.kanaanonline.pl/index.php?s=p...-na-filipa
Ja byłem na Kursie Filip i mogę polecić uczestnictwo w takiej formie ewangelizacji.
Przy okazji zapraszam na KURS FILIP w mojej parafii, czyli w Parafii Świętej Rodziny w Warszawie (ul. Zapustna), który się zacznie 15 października, a zakończy się 17 październikaUśmiech
Krótko: Ja też byłam na Filipie i też polecam Uśmiech

edit: Dzięki Spiohu, już usunięteUśmiech
krótko - za to dwa razy :mrgreen:
omyk napisał(a):i też polecam
Komu ?
Osobom chcącym przeżyć naprawdę dobry weekend Uśmiech
a takim co mają całkiem sporo wiedzy a wiary brak?
Ja polecam dla każdego...
Myślę, że każdy "odnajdzie coś dla siebie" Uśmiech
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie