Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: MSZA O UZDROWIENIE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Anonymous

Co miesiac w 3 poniedziałek miesiaca odbywa sie w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza na Nowinie 1 (ogrody w Poznaniu oczywiscie) notabena moja parafia Uśmiech masza o uzdrowienie... Co tu duzo mowic to trzeba zobaczyc i przezyc... a jest co... ogrom ludzi ktory wypełnia młodziez w kosciele jest imponujacy... Dawno moja parafia nie widziała tyle młodych ludzi na Eucharytsii a teraz zjezdzaja sie z Wielkopolski co miesiac ... a jeszcze godzina 19 zaczynaja sie swiadectwa a o 15-15 zaczyna sie Msza po niej modlitwa o uzdrowienie...


Polecam bo przezycie wspaniałe... w tym miesiacu z powodu swiat msza ta przełozona na 4 poniedziałek miesiaca... :-) pozdrawiam
Takie msze z modlitwą o uzdrowienie i orędziem ewangelizacyjnym odbywają się także od lat w Gorzowie raz w miesiącu, zawsze w kolejnej parafii z listy Uśmiech

Jakby ktoś chciał więcej informacji - służę uprzejmie Uśmiech
Takie Msze z uzdrowieniami są piękne. Ale pamiętajmy, że nie chodzi o to aby szukać sensacji, gdyż fascynacja szybko minie. To ma być początek naszej codziennej drogi do Jezusa, a nie jednorazowe przeżycie.
Dlatego są to Msze z orędziem ewangelizacyjnym - chodzi o nawrócenie Uśmiech a nie o cyrk osobliwości czy fajerwerki :krzywy:
Zapraszam na Msze św. z modlitwą o uzdrowienie, które od ponad roku już, odbywają się w Gorzowskiej Katedrze w każdy 3-ci poniedziałek miesiąca Duży uśmiech
msze o uzdrowienie odbywają się co miesiąc, nigdy nie byłam na takiej mszy ale podobno działa choć niektórzy w to nie wierzą. sądzę jednak ze najpierw można spróbować iść na taka mszę.
___________________
miesiarka spiralna
http://www.gastroprodukt.pl
Dokładnie tak jak piszesz Gaderin... wiele ludzi mówi przedwcześnie NIE (często sugerując się opinią innych). Istotne jest, aby samemu wziąć udział w takiej mszy.
taka msza to świetna sprawa, polecam się odważyć i przejść się.
Przekierowanie