Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Drugi zlot Forumowiczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Myślę, że czas pomyślec o kolejnym zlocie forumowiczów. Poprzedni, czyli pierwszy wspominam bardzo miło. Ks. Marek wyszedł z inicjatywą, że możemy się tym razem spotkać w Elblągu.

Co to tym myślicie? Czy macie może jakieś inne pomysły, jak i gdzie to może sie odbyć. I najewżniejsze - kiedy?
Ja proponuje miejsce gospodarzy forum około końca sierpnia Oczko
A dlaczego? Taka sama droga :hm:
wiem jedno poza Sulechowem ciezko bedzie pewnie cos zorganizowac Smutny
bardzo duza ilosc forumowiczow pewnie ktora by sie chciala pojawic jest wlasnie z tych okolic a wiadomo jakie sa tego koszty a czesto sa to mlodzi ludzie ktozy maja ograniczone fundusze Smutny
wiem ze inni z poza tych regionow by chcieli zeby u nich to zorganizowac ale mysle ze jak narazie to by bylo ciezkie Smutny

no coz ale licze ze bedzie jakis kompromis :roll2:
to moze gdzieś w połowie drogi?
Ks.Marek napisał(a):to moze gdzieś w połowie drogi?
ale tutaj glownie chodzi o takie miejsce gdzie dalo by sie wszystkich zakwaterowac na noc albo i dwie jak to bylo ostatnio wiec tu glownie chodzi o sprawy organizacyjne ktore trzeba rozpatrzec Oczko
Olsztyn! :mrgreen:

Musi być gdzieś, gdzie nie będzie problemu z zakwaterowaniem. Na dziś niestety mówię, że w Olsztynie byłoby ciężko coś załatwić. Nie mam chodów w żadnych internatach czy schroniskach. Ks. Marek ma za to chody w Elblągu z tego co miw wiadomo Oczko
no wlasnie... zawsze mozna sie rozlozyc na trawniku, a tak powaznie to czas pokaze... niech sie wszyscy określą, albo zorientujmy się skąd będzie więcej ludzi...
Mi pasuje Elbląg bo będę miała bliżej Duży uśmiech
mnie tez, bo to tylko godzinka, moze najwyzej 1,5 zalezy czym hihihi
no w sumie masz Gepi racje. no więc kiedy się zlatujemy?
Czyli miejsce juz jest :?: No i fajnie, u gospodarzy Duży uśmiech

A teraz czas... dalej trzymam sie po 15.08. "Łykend".
Ja mam najdalej..........Całe życie pod górkęDuży uśmiech
My z Julcią dużo bliżej tyż nie mamy Oczko
Ja też jestem za zlotem.
Z rozumowania Gepardzika jasno widać, że lokalizacja w Sulechowie była by najmnej kłopotliwa.
Zawsze to łatwiej i taniej przyjechać 5 osobom z daleka do Sulechowa niż 20 Sulechowianom jechać gdzieś dalej.
Aczkolwiek można by zrobić np. tygodniowy zlot np. w Zakopanem o charakterze bardziej wędrowniczym niż zlotowym Duży uśmiech No ale to może innym razem.

Co do zlotu to mnie się widzi najlepiej jakoś między 10 a 26 lipca (mam wtedy urlop) :wink: No i fajnie by było jak zlot by przewidywał 2-3 noclegi, bo po ostatnim widać było że był za krótki. Zresztą spędzić w pociągu 16 godzin na dojazd i powrót (z Olsztyna), tylko po to aby w Sulechowie być 20 godzin też mi się wydaje mało atrakcyjny.

A co do Sulechowian, to trzeba to jeszcze lepiej zorganizować niż ostatnio :!: To będzie trochę pracy, ale myślę że warto.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie