Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Forum Divine Mercy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Serdecznie zapraszam na forum Divine Mercy poświęcone Miłosierdziu Bożemu http://divinemercy.mojeforum.net/index.php
Cichutkie forum Uśmiech
Daidoss napisał(a):Cichutkie forum Uśmiech
bo niedawno powstało, 16 lipca, jeszcze nie wszędzie są tematy pozakładane, ale nad tym pracuję.
I bardzo dobrze ci to wychodzi Sylwio. Forum jest ciche i piękne za razem. Warto je odwiedzić.

Pozdrawiam
TOMASZ32 napisał(a):I bardzo dobrze ci to wychodzi Sylwio. Forum jest ciche i piękne za razem. Warto je odwiedzić.

Pozdrawiam
i ślicznie zapraszam Uśmiech
Ja na nim jestem, jak znajdę czas będę więcej sie udzielał Oczko
Daidoss napisał(a):Ja na nim jestem, jak znajdę czas będę więcej sie udzielał Oczko
Dziękuję, że jesteś Uśmiech
Ja chciałbym ci Sylwio przypomnieć o zmianie adresu forum.

Otóż forum Divine Mercy zmieniło adres i nazwę i teraz nazwa forum to "MERCY" a adres :

FORUM "MERCY"

Zapraszamy serdecznie Uśmiech

Pozdrawiam
TOMASZ32 napisał(a):Ja chciałbym ci Sylwio przypomnieć o zmianie adresu forum.

Otóż forum Divine Mercy zmieniło adres i nazwę i teraz nazwa forum to "MERCY" a adres :

FORUM "MERCY"

Zapraszamy serdecznie Uśmiech

Pozdrawiam
Tak Tomku, dziękuję za uwagę Uśmiech
Jestem przeciez na tym forum adminem, więc trzeba zwracać uwage na takie szczegóły. Duży uśmiech

Pozdrawiam
TOMASZ32 napisał(a):Jestem przeciez na tym forum adminem, więc trzeba zwracać uwage na takie szczegóły. Duży uśmiech

Pozdrawiam
Miło mi poinformować, że na forum "Mercy" zarejestrowała się właśnie osoba duchowna - ojciec franciszkanin, którego znam osobiście :jupi: :jupi: :jupi:
PONIEWAŻ FORUM TO JUZ NIE ISTNIEJE - ZAMYKAM Uśmiech
Przekierowanie