Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Tak/nie uczestnicze dalej w modlitwie!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tak/nie uczestnicze dalej w modlitwie!
prosze o potwierdzenie Oczko
kto nie zglosi sie do 14 wrzesnia zostanie przesuniety do rezerwy Oczko
wiec prosze o wpisywanie sie do tego tematu kazdego kto dalej jest z nami w modlitwie Uśmiech

pozdrawiam Gonzo
Jestem i trwam.

Prosiłbym o zamieszczenie listy podziału róż, bo z tego co czytałem to niektórzy poprzeskakiwali do pierwszej róży. Chciałem zaktualizować listę, ale nie wiem jakie są teraz składy.

Gonzo, sprawdź tą listę i najwyżej poprzestawiaj osoby na właściwe miejsca na liście lub pousuwaj osoby, których już nie ma. Ja listę tam stworzyłem na podstawie tych dwóch tematów : Xapraszam do modlitwy i Tak/nie uczestnicze dalej w modlitwie!! (temat wcześniejszy).
Lista jest tutaj:

ZAPRASZAM DO MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Dokładną listę osób trzeba cały czas zamieszczać, zaraz po sprawdzeniu, kto odszedł a kto pozostał (teraz po 14 września). tak aby można było ją aktualizować, ja nie mogłem znaleźć aktualnej listy, więc robiłem z tych zapisanych osob.

Pozdrawiam
tak, uczestnicze (tu mam się wpisać?bo już sama nie wiem gdzie....)
to Ja Uśmiech, jestes już dodana. Tomasz z Gonzem się skontaktowac trzeba odnośnie aktualizacji listy.

Dzięki Ci Uśmiech
tak uczestniczę,jak się tu wpiszę to wystarczy??
jasne, ja Ciebie dodam. Czekaj potem na listę z grupami.
potwierdzam
ja tez potwierdzam :aniol:
Obecny Duży uśmiech
Potwierdzam Uśmiech :aniol:
Jestem jestem Uśmiech

______________________
ja także nadal trwam Uśmiech
no i ja też, wciąż i niezmiennie Uśmiech jestem w naszej róży .... no i naturalnie modlę się Uśmiech
daje potwierdzenie za KrzystofS'a
On jak zwykle wyslal mi maila Oczko
Potwierdzam że chcę uczestniczyć dalej w modlitwie różańcowej
Stron: 1 2
Przekierowanie