Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Dzięki Niemu żyję
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moje życie kiedyś było chemiczne i śmierdzące szarością. Nie wiedziałam co to znaczy być szczęśliwym, ciągłe problemy w domu, (moja matka jest alkoholikiem), w szkole się nawarstwiały, ja sobie nie dawałam z tym wszystkim rady, to mnie przygniatało a ja się załamywałam. nawet "przyjaciele" nie wiedzieli tak na prawde co się dzieje, bo na zewnątrz się uśmiechałam a od środka gniłam!! Moje życie nie miało żadnych barw oprócz barwy szarości...Piłm, paliłam, sięgałam po narkotyki, miałam myśli samobójcze, twierdziłam że jestem zbędna na tym świecie, że jestem takim piątym kołem u wozu, dla wszystkich. Poprostu się staczałam. Ale pewnego razu gdy juz miałam dość..., usłyszałam o kursie "Filip". i po namowie koleżanki poszałam. I tam spotkałam Jezusa, Jego wielką milość. To po tym kursie zobaczyłam że można żyć inaczej. Że to życie ma sensUśmiech Że jest ktoś kto mnie kochaUśmiechŻe ja potrafie kochać tych, którzy mnie krzywdzą. I teraz te problemy, są "lżejsze", z Jezusem jest lepiej. Teraz nie piję, nie palę, i nie sięgam po narkotykiUśmiech I co najważniejsze żyję :jupi: Żyję dzięki Niemu, dzięki Jego wielkiej MiłościUśmiech Chwała Panu :jupi:
mazik, dzieki za śiadectwo :aniol:
Nie za ma co Daidoss xD
Fajnie, że wiara Ci pomogła w życiu.
Wieksza radość z jednego nawróconego grzesznika niż ze 100 sprawiedliwych :aniol:
Powodzenia życzę Ci oraz wiele dobra na kazdy dzionek \Duży uśmiech/
Dziękuję xD
Mazik, wyobrażam sobie, jak wspaniałe rzeczy uczynił nasz dobry Bóg w Twoim życiu i raduję się bardzo razem z Tobą.
Ja też dzięki Niemu żyję jeszcze. Gdyby Pan nie obdarzył mnie łaską wiary - w życie wieczne także, to pewnie dawno by mnie nie było. A teraz...teraz mogę powiedzieć, że Jezus wydobywa mnie z grobu... od kilku dni i dziękuję Mu za to. :jupi:
aga napisał(a):Gdyby Pan nie obdarzył mnie łaską wiary
Szkoda ... :?
heysel napisał(a):aga napisał/a:
Gdyby Pan nie obdarzył mnie łaską wiary

Szkoda ...
Możesz rozwinąć ??
Już raz się rozpisałem w analogicznym wątku.
Chwała Panu!
nom, fajnie że ta koleżanka Cię namówiła na kurs, Mazik.
dobrze jest w swoim życiu spotkać kogoś, kto nakieruje na odpowiednią ścieżkę Duży uśmiech
Wspaniale że się wyrwałaś z niedoli. Chwała Panu! :aniol:
Życzę Ci szczęścia w nowym życiu!
Dziękuję za to świadectwo. Chwała Panu! Uśmiech
I co tu dużo gadać
Bóg is The Best OUśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie