Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: co dobrego wydarzyło się ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wątek otworzyć w celu , by pisać do dobrego (choćby najmniejszego ) wydarzyło się w naszym życiu, konkretnego dnia Uśmiech Bo przecież dobro jest obecne !
Dane mi było przeżyć kolejny dzień w zdrowiu, w Łasce- co więcej trzeba. Uśmiech
Może troszke przyziemna rzecz... mi dziś wspólokatroki zrobiły zakupy,bo ja nie mogłam Uśmiech
A ja obejrzałam "Listę Schindlera" i cholernie mnie ten film poruszył i dał wiele do myślenia. Niby nic, a jednak.
ja właśnie wrocilam ze spaceru po Warszawie z siostrą i kolegą. Było superancko, szkoda tylko że jeszcze jedna osoba nie mogła być tam z nami.
udało mi się zachować humor - nawet pomimo tego, że ten dzień nie najlepiej się zaczął ...

PS - doskonały temat, Julio Uśmiech =D>
ddv, ten temat zalozyla rachel, ale temat faktycznie fajny
byłam na ślubie kolezanki :wink:
Przepraszam - brawa dla Rachel Uśmiech
fajnie jak można słyszeć świergot ptaków za oknem... :mrgreen:
Cytat:fajnie jak można słyszeć świergot ptaków za oknem...
I podczas słuchania tego śpiewu ptaków w promieniach słońca, powyjaśniać trudne sprawy i czuć się o niebo lepiej Oczko
Ja proponuję przenieść ten topic do działu Hyde Park, coby nie kusić nabijaniem postów :krzywy: Co też niniejszym czynię.

Temat faktycznie fajny, warto jest codziennie odkrywać choćby jedną, malutką pozytywną rzecz w swoim życiu.
Offca napisał(a):Ja proponuję przenieść ten topic do działu Hyde Park, coby nie kusić nabijaniem postów
Dzięki Offca. :*
Dziś fajne jest to, że idę zaraz do kościoła, a po kościele przychodzi do mnie przyjaciólka na kawusię Uśmiech
Brat do mnie zadzwonił... bardzo jestem z tego powodu szczęśliwa.
Przekierowanie