Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Prośba o modlitwe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Małoletnia Marlena chce zabić swoje nienarodzone dziecko. Decyzje juz podjeła. Potrzebny cud. Prośba o modlitwę. (od ks. Tadeusza Jarosa)
Juleńko, to łańcuszek, który dostaję z górą od roku... dokładnie ta sama treść od czasu do czasu imię podmieniają.

Co nie zmienia faktu, że modlitwa za małoletnie matki wyjątkowo potrzebna.
Łańcuszek łańcuszkiem, ale nie zmienia to faktu, ze każdego dnia w jakims miejscu świata przyjanmniej jedna kobieta podejmuje taka decyzję...
Dokładnie o tym ówię Smutny
Nawet jeśli to jest łańcuszek, to pewnie przez cały czas aktualny.
Modlitwa jak najbardziej potrzebna...
Cytat:Małoletnia Marlena chce zabić swoje nienarodzone dziecko. Decyzje juz podjeła. Potrzebny cud. Prośba o modlitwę. (od ks. Tadeusza Jarosa)

Zaraz, ja to od kogoś z samego rana dostałam na komórkę. Czyli mi się nie śniło ;P


To ja skorzystam z okazji i poproszę o wsparcie modlitewne, gdyż moja wspólnota rozpoczyna jutro Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO) i bardzo nam i rekolektantom się to z całą pewnością przyda :!: :wink: [-o<
Modlitwa jest nam wszystkim bardzo potrzebna. :ks:
Nie wnikam czy coś jest łańcuszkiem czy nie. Szczególną modlitwą otoczmy te kobiety, które chcą dokonać aborcji.

[ Dodano: Nie 22 Kwi, 2007 09:06 ]
http://www.opoka.org.pl/aktualnosci/news...55&s=opoka

Anonymous

Panie Jezu dotknij serc swoją miłością te matki które tak bardzo potrzebują miłości i ciepła
PANIE BOŻE PROSZĘ CIĘ O PRZEBACZENIE DLA MOJEJ KOLEŻANKI,KTÓRA USUNĘŁA SWOJE DZIECKO. Smutny

Anonymous

Proszę Cię Panie o uzdrowienie relacji międzyludzkich, a szczególnie relacji pomiędzy mną a moją mamą
Od miesiąca byłem przekonany, że będe studiować zaocznie... dzisiaj dostałem decyzje w sprawie odwołania - dostałem się na dzienne.
Prosze o modlitwe o światło Ducha, abym dokonał słusznego wyboru :!:

Anonymous

Proszę Cię Panie Jezu abyś mnie uwolnił od sideł które pętają moje serce, uzdrów mnie Panie
Proszę Cię Panie za Martę, która zaczyna nowy etap w sowim życiu- dorosłym życiu. Daj jej siłę i wytrwałość Duży uśmiech spraw by nigdy nie musiała chodzić w ciemności. :wink:
Proszę Cię Chryste o Twoją pokorę i o wytrwałość w dochowaniu wierności wyboru ...
Byłam dziś u mądrego lekarza... czy bym mogła prosić was o modlitwe aby nie straciła nadzieji i wiary w zwycięstwo nad tą chorobą. [-o<
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Przekierowanie