Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: www.zapisanisobie.pl - dla samotnych chrzescijan(darmowa)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
aga.. to dla ciebie płatny portal przeznaczeni... jest o nim temat..
Tam też już byłam, poziom nieco lepszy muszę przyznać.

[ Dodano: Czw 26 Lip, 2007 20:49 ]
aga napisał(a):Cóż, zalogowałam się na tej stronie :mrgreen: i jestem jakby zniesmaczona niektórymi tekstami. Na poprawę samopoczucia stronę jak najbardziej polecam Duży uśmiech ... 24 - letni człowiek pisze na przykład, że jest "chłopcem" i wiele innych ciekawych czy ciekawszych "kwiatków". A może rzeczywiście nadal czuje się chłopcem? Cóż... W takim razie on tam żony szuka czy kogo? Proszę wybaczyć, jeżeli ktoś uzna moją wypowiedź za złośliwą. Najbardziej zadziwia mnie jednak to, czego w chrześcijańskim portalu szukają ludzie, którzy do kościoła nie chodzą (bo jak piszą, że rzadko to tak jakby wcale). Wątpię, czy ktoś się do nich odezwie.

Cóż, jednak nie jest tak źle............. Duży uśmiech !!!!!!!!!
aga napisał(a):Cóż, czytam sobie różne rzeczy, które tam ludzie piszą - niektórzy mają bardzo liberalne poglądy! :shock: i myślę sobie, że ja to chyba nigdy za mąż nie wyjdę z moimi poglądami! Chciałabym, żeby ewentualny kandydat na męża był osobą wierzącą, by Bóg był na pierwszym miejscu w jego życiu, żeby chodził do kościoła p r z y n a j m n i e j w każdą niedzielę i święta, zachował czystośc do ślubu. I co się okazuje? - że mam zbyt duże wymagania, a facetów o opisywanych przeze mnie cechach po prostu nie ma!!!!!!! Sorki, znalazłam dosłownie jednego pana, który chodzi codziennie do kościoła i byłam w szoku!

A moze tak od drugiej strony - co Ty mozesz wniesc do tego przyszlego zwiazku? Tzn mocno niepokkoi mnie podejscie roszczniowe z Twojej strony.
Ja bym nie chcial takiej zony.

Nie wiem, jaki wiek Cie interesuje ale na randki.o2.pl jest jeden gosciu co te kryteria spelnia.
Wcale nie mam podejścia roszczeniowego. Jak bym miała za mąż wychodzić to nie chciałabym, żeby to był ktoś , kto na przykład do kościoła nie chodzi. A poza tym to Ty chyba nie czytałeś uważnie co pisałam powyżej.

[ Dodano: Sob 28 Lip, 2007 09:04 ]
Wiesz,ja bardzo wątpię w to, czy na proponowanej przez Ciebie stronie znajdzie się ktoś, kto by owe, opisywane przeze mnie kryteria, spełniał. Uważam, że wcale nie wymagam od ludzi aż tak wiele, a ludzi wierzących jest jednak dużo.
aga napisał(a):Wcale nie mam podejścia roszczeniowego. Jak bym miała za mąż wychodzić to nie chciałabym, żeby to był ktoś , kto na przykład do kościoła nie chodzi. A poza tym to Ty chyba nie czytałeś uważnie co pisałam powyżej.

[ Dodano: Sob 28 Lip, 2007 09:04 ]
Wiesz,ja bardzo wątpię w to, czy na proponowanej przez Ciebie stronie znajdzie się ktoś, kto by owe, opisywane przeze mnie kryteria, spełniał. Uważam, że wcale nie wymagam od ludzi aż tak wiele, a ludzi wierzących jest jednak dużo.

I. Prosze bardzo:
Jestem doktorem, mieszkam w Krakowie, pracuję, mam 30 lat i szukam wartościowej, tj. wierzącej, o pogodnym usposobieniu osoby, by móc założyć upragnioną rodzinę. Okres studiów doktoranckich na UJ zabrał mi wiele wolnego czasu, stąd poszukiwania kogoś na całe życie opóźniło się w moim przypadku. Do moich zainteresowań należą: jazda samochodem, wycieczki górskie, spacery, pływanie, jazda na nartach, dobry film (wszystko po trochę). Cenię w życiu takie wartości, jak wiara, rodzina, odpowiedzialność, spokój i bezpieczeństwo. Od wszystkich zainteresowanych moją osobą czekam na sygnał; mój nr 505 943 507. Do usłyszenia i zobaczenia.

http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1205498

Takich ludzi jest troche. Trzeba umiec szukac a nie jojczyc.
Tj. jesli zalozysz, ze szukasz jednego a nie 50 to nie jest trudne.

Wstepne kryteria: gdzie ma mieszkac, ile lat, hobby itp. Potem to zaciesniasz. Zostaje kilkunastu, do ktorych piszesz. Po jakims czasie bedziesz miala 2-4 z ktorymi warto sie spotkac. Potem zostaje wyodrebnic jednego.

Rzecz jasna kolo 30 latwiej znalezc.
Daruj sobie złośliwości, dobrze? Skoro mnie nie znasz, jak możesz wiedzieć, jaka jestem i kogo szukam, co? Wyobraź sobie, że na http://www.zapisani.pl też znalazły się wartościowe osoby, które znają moje bardzo radykalne przekonania, a jednak wcale się mnie nie wystraszyły i nie uważają za jakąś nienormalną - z tego, co mi wiadomo. A tak naprawdę nie wymagam wcale zbyt wiele tak, żeby ktoś nie mógł tego przyjąć, a mnie ze swej strony stać na wyrozumiałość i wiele kompromisów.
a ja się cieszę niezmierni dlatego ze ludzie z portalu "przeznaczeni.pl" będą z nami 17-kami pielgrzymować w tym roku do Częstochowy Uśmiech w grupie kanonickiej
mam nadzieję że pokażą nową jakość na naszej pielgrzymce Uśmiech
aga napisał(a):Daruj sobie złośliwości, dobrze? Skoro mnie nie znasz, jak możesz wiedzieć, jaka jestem i kogo szukam, co? Wyobraź sobie, że na http://www.zapisani.pl też znalazły się wartościowe osoby, które znają moje bardzo radykalne przekonania, a jednak wcale się mnie nie wystraszyły i nie uważają za jakąś nienormalną - z tego, co mi wiadomo. A tak naprawdę nie wymagam wcale zbyt wiele tak, żeby ktoś nie mógł tego przyjąć, a mnie ze swej strony stać na wyrozumiałość i wiele kompromisów.

Jakie znowu zlosliwosci? Miało nie byc, a jest. Proste jak drut. Gdzie tu zlosliwosc?
Ja wiem gdzie...

Nie wypowiadam się więcej na ten temat.
aga napisał(a):Ja wiem gdzie...

Nie wypowiadam się więcej na ten temat.

O Tajemnicza Forteca.
:offtopic: skończcie :patrzy:
To ja coś dodam. Moja siostra kiedyś była głęboko religijną osobą. Poznała człowieka, który przed ślubem mówił, że jest "poszukujący", po ślubie był już niewierzący i siostra najpierw sama chodziła do kościoła, a teraz wcale nie chodzi. Po kilku latach dopiero okazuje się, że on jednak nie chce mieć dzieci, bo i po co! Chciałabym czegoś takiego uniknąć, stąd moje wysokie wymagania dla mężczyzn.
nieania napisał(a)::offtopic: skończcie :patrzy:

To gdzie sie moge wypowiedziec na w/w temat siostry???
smokeustachy napisał(a):To gdzie sie moge wypowiedziec na w/w temat siostry???

Hahahaha!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Sob 28 Lip, 2007 20:33 ]
:hahaha:
smokeustachy napisał(a):To gdzie sie moge wypowiedziec na w/w temat siostry???
Na temat w/w siostry możesz się tu wypowiadać. Mi chodziło o to, żebyście nie rozmawiali nt. wzajemnych uprzedzeń z tym, to na PW.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie