Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Strefa ludzi z wartościami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://www.Przeznaczeni.pl to odpłatny portal dla osób poszukujących "drugiej połówki"
no i można tam poznać naprawdę wartościowych ludzi... a wcale drogo nie jest, chociaż wiem, że to, co otrzymują za konto ledwo im wystarcza na utrzymanie strefy...
Kiedyś siostra przysłała mi ten link i pomyslałam sobie wtedy, że jeszcze nie jestem zdesperowana!
aga napisał(a):Kiedyś siostra przysłała mi ten link i pomyslałam sobie wtedy, że jeszcze nie jestem zdesperowana
To nie jest kwestia zdesperowania! Powiedzmy sobie szczerze, że żyjemy w czasach techno debili, gdzie miłość postrzegana jest jako 90% popędu seksualnego i 10% pustych, płaskich uczuć. Naprawdę szukam dziewczyny z zasadami, miłej sympatycznej, a nie jakichś wywłok.
Po prostu to mi się jakoś źle kojarzy - że to jest portal dla ludzi, którzy nie mogą nikogo znaleźć i chwytają się ostatniej deski ratunku! Choć myślę, że faktycznie można poznać tam wartościowych ludzi. A swoją drogą, jakie to dziwne - jest wielu wspaniałych, wartościowych ludzi, którzy jednak są sami. Dlaczego tak się dzieje w przypadku "kościółkowych ludzi"? Są mniej zaradni - że tak się wyrażę czy co?
a może po prostu są bardziej wymagający...
To i na naszej-klasie można poznać ciekawe osoby. Portal utrzymuje się z reklam i dobrowolnych opłat indywidualnych dokonywanych przelewem bądź sms-em.

Podoba mi się sms-owy system opłat. Można by było w ten sposób zamawiać publikacje w katolickich księgarniach internetowych. W ten sposób zamówiłoby się książki, które normalnie trudno dostać. Wystarczyłoby uzbierać przynajmniej 200 złotych na koncie telefonu i książkę za 50 złotych można śmiało zamówić np. w księgarni wydawnictwa WAM czy innego katolickiego. To plusy jakie technika niesie ze sobą.
Tak się składa, że w udałomi się poznać autora tego pomysłu i portalu (jest moim wykładowcą informatyki). Idea jest taka, żeby znaleźć ludzi z wartościami, żeby związek dwojga ludzi opierał się na poznaniu drugiego człowieka. To jest portal dla ludzi wymagających. Nie jest to wcale portal dla ludzi zdesperowanych. Znam małżeństwa, pary nażeczonych, którzy poznali się przez ten portal... nie byli zdesperowani rejestrując się na tym portalu.

Co do systemu opłat. Jest jaki jest.

Szukasz drugiej połówki na naszej-klasie? powodzenia.
Przekierowanie