Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Rekolekcje kapłańskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Usilnie poszukuję miejsca na rekolekcje kapłańskie, bardzo chętnie skorzystam z czegoś, co proponuje Odnowa. Ale nic nie znajduję. Ma ktoś z was jakies info?
19 – 22.11.2007 – "Kapłaństwo - powołaniem do świętości"

Rozpoczęcie i zakończenie obiadem o godz. 14:00

:arrow: http://kuria.lublin.pl/ruchy/ogniska/terminyrekol.html

:arrow: http://www.archpoznan.pl/content/view/263/123/
:arrow: http://www.rekolekcje.dominikanie.pl/ind...w&extid=49

Z Odnowy póki co nie nie ma.
Kiepsko z tymi terminami. Szukam dalej i pewnie wybiorę się do Gietrzwałdu.
A nie miałeś jechać na ignacjańskie? Tak mi się wydawało, że kiedyś o nich pisałeś...
angua napisał(a):A nie miałeś jechać na ignacjańskie? Tak mi się wydawało, że kiedyś o nich pisałeś...
Już byłem na ich początku, na FĆD. To było 2 lata temu. Za rok wybieram się na I tydzień.
No to dobrze mi się wydawało Uśmiech Myślałam tylko, że jakoś szybciej ten I tydzień. Ja miałam jechać w tym roku, ale w końcu wylądowałam we Wspólnotach Jerozolimskich. Jak widać, mogę mieć swoje plany, ale co z tego, jak Pan Bóg ma swoje? Duży uśmiech

Ciekawe, swoją drogą, czy Wspólnoty podpisałyby księżom świstek od rekolekcji - czy co tam podpisać trzeba. Osobiście trudno mi sobie wyobrazić lepsze rekolekcje niż tydzień przed Panem Jezusem wśród mnichów i mniszek...
angua napisał(a):Ciekawe, swoją drogą, czy Wspólnoty podpisałyby księżom świstek od rekolekcji - czy co tam podpisać trzeba. Osobiście trudno mi sobie wyobrazić lepsze rekolekcje niż tydzień przed Panem Jezusem wśród mnichów i mniszek...
Ja raczej preferuję zróznicowanie rekolekcyjne, albo jak kto woli: płodozmian...
No to właśnie byś miał ;P Całkiem co innego niż Odnowa i Jezuici ;P
angua napisał(a):No to właśnie byś miał ;P Całkiem co innego niż Odnowa i Jezuici ;P
Na Odnowie i TJ świat rekolekcji się nie kończy. Nie kończy sie też na Wspólnotach Jerozolimskich. Są np jeszcze Benedyktyni, Karmelici, Kameduli i dziesiątki innych "klimatów".
Kto by pomyślał ;P Możesz sobie zrobić Plan Piętnastoletni - żeby później móc z niego zrezygnować Duży uśmiech
angua napisał(a):Kto by pomyślał ;P Możesz sobie zrobić Plan Piętnastoletni - żeby później móc z niego zrezygnować Duży uśmiech
Spokojna twoja nieuczesana. Plan "iluś tam letni" to ja już wyrobiłem i jeszcze wyrobię poprzez PSD na Bobolanum. A kto wie, co potem będzie... może praktyka i interioryzacja Duży uśmiech
Wysłąłem skiędzu zaproszenie na rekolekcjeUśmiech
Pablunio napisał(a):Wysłąłem skiędzu zaproszenie na rekolekcjeUśmiech
Dzięki. Kto wie, czy przypadkiem się tam nie wybiorę. A wtedy: Helmutt Drżyj :twisted: :mrgreen:
Ks.Marek napisał(a):Kiepsko z tymi terminami. Szukam dalej i pewnie wybiorę się do Gietrzwałdu.
I jak był ks na tych rekolekcjach ?

Jak co to ja mam jeden termina na 2008 ;P
Cytat:październik 14-17 Odnowić się w służbie Chrystusowi i bliźnim. Dla Kapłanów (prosimy przywieźć alby). Ojciec Szczepan Praśkiewicz
Rekolekcje
Pewnie pojade do Bieniszewa pod koniec maja, do Kamedułów.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie