Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: seks ? co o tym myślisz ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Cześć ostatnio oglądałem interwencje i jeden reportaż mnie zszokował ...

"seks w centrum miasta"

zresztą co tu pisać sami zobaczcie ... :|

http://interwencja.interia.pl/news?inf=965695

Mam pytanie czemu takich ludzi sie nie kara ??

[ Komentarz dodany przez: Daidoss: Czw 13 Wrz, 2007 17:13 ]
Ankiety umieszczamy w dziale ANKIETY :!:
Zwierzęce zachowanie, dziś widziałem na ulicy podobne zajście tylko robiły to psy.
Jak dla mnie porażka. Mandacik winien być lekuchno.

:mowie_do_ciebie: Złaś :!: Złaś natychmiast :!: :lol2:
heh... seks niby rzecz ludzka, ale trzeba wiedziec kiedy i gdzie wypada a nie jak Daidosek stwierdził, jak zwierzaki na trawniku... bleeeee....
Powiem tylko jedno słowo "ŻENADA"
P.s Jak teraz ludzie robią już takie rzeczy to co będzie za para lat... zamiast być coraz lepiej to jest coraz gorzej :!: :!: :!:
Zagłosowałem na TAK. Jakieś granice muszą przecież być.
skompromitowali się na całej linii, szkoda ze nie pokazali ich twarzy. Jakby tak przez trochę dni czuli spojrzenia ludzi na sobie to by może zmądrzeli, a tak obejdzie ich to. Poza tym powinni ten reportaż zabezpieczyć przed dostępem dla dzieci.
Żałosne [-X ](*,) ...Najgorsze,że nikt z przechodniów nie zreagował!!! [-X ... W"Warszawce"takie ekscesy to "normalność" dla większości...Sama nie raz byłam świadkiem jak bili w tramwaju Wietnamczyków,a "większość"pasażerów patrzyła w okna.. [-X
scholastyka napisał(a):...Najgorsze,że nikt z przechodniów nie zreagował!!!
O ile mi wiadomo, to oprócz interweniujących policjantów nikogo innego nie było
Podano,że przechodzili ludzie... :? Nie wspomnę o przejeżdzających samochodach [-X Proszę przeczytać dokładnie!Nie będę tu cytować...
Pozdrawiam Księdza! Duży uśmiech
scholastyka napisał(a):Podano,że przechodzili ludzie... :? Nie wspomnę o przejeżdzających samochodach [-X Proszę przeczytać dokładnie!Nie będę tu cytować...
Pozdrawiam Księdza! Duży uśmiech
Sęk w tym, że widziałem nagranie jakie emitowała TV. I było jak napisałem...
na stronie która podałem jest ten reportaż do obejrzenia widać jak ludzie przechodzą obok nich ....
ksiaze-z-bajki napisał(a):na stronie która podałem jest ten reportaż do obejrzenia widać jak ludzie przechodzą obok nich ....
Jednego człowieka widziałem, ... nie wspomne o autach obok przejeżdżających. Kierowca przecież patrzy przed siebie, a nie po chodnikach...

Ale dość!. To wydarzenie po prostu świadczy o tym, że wartości moralne w Polsce sięgnęły dna.
Czyli innymi słowy mówiąc - Sodoma i Gomora.Jak kiedyś na Jasnej Górze powiedział jeden z Paulinów : "Świat stał się Sodomą". Oczywiście nie twierdzę,że zło dominuje w świecie,lecz że jest coraz bardziej krzykliwe i bardziej brutalne (World Trade Center,oczernianie bliźnich,totalna demoralizacja).A na tych co współżyją ze sobą na oczach ludzi w centrum miasta należałoby nałożyć grzywnę rzędu połowy pensji,nie mówiąc już o specyficznym (surowszym) potraktowaniu tych osób podczas spowiedzi (o ile te osoby są katolikami).

Anonymous

przeraża mnie to co się teraz dzieje....skąd im to przyszło do głowy...a gdzie ich godność??? #-o
Wybitnie należy się za to kara, w końcu jest to zgorszenie publiczne.
Ze strony bardziej ludzkiej - seks to prywatna sprawa każdego człowieka, ściśle prywatna, więc nie powinna być uzewnętrzniana.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie