Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: O kursach SNE (wydzielony)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Hmmm myślałam o tym kursie ale teraz po tej Twojej wypowiedzi... to chyba pójdę jak będzie organizowany w pobliżu Gorzowa gdzieś pod koniec roku...
promyk słonka, coś podobnego miałam na rekolekcjach karmelitańskich Uśmiech
Nie wiem jak na kursach, ale na tych karmelitańskich obowiązuje dużej mierze milczenie Uśmiech
Coś podobnego? tzn odlot w modlitwie? Duży uśmiech
Woow, rekolekcje karmelitańskie, to musi być coś!

A na kursie to było wręcz przeciwnie, milczenia tam nie było, ooo nie! Duży uśmiech
Był za to taki ogrom radości, że ja nie mogę po prostu! Duży uśmiech Tylko się kogoś mijało to od razu wymiana uśmiechów od ucha do ucha Uśmiech

No i wielbienie Boga z mocą... wielbienie Go za to że jest...
Uśmiechu u nas nie brakowało, przecie ponuro nie było chociaż milczenie nas obowiązywało.

promyk słonka napisał(a):Coś podobnego? tzn odlot w modlitwie?
Radośc, pokoj... wiedziałam że to jest właściwe miejsce Oczko
promyk słonka napisał(a):Woow, rekolekcje karmelitańskie, to musi być coś!
każdy ma określony tok drogi w kwestii rozwoju duchowego , ja się dobrze czuje w duchowości Karmelu.
Rachel napisał(a):Uśmiechu u nas nie brakowało, przecie ponuro nie było chociaż milczenie nas obowiązywało.

Noo, milczeć też można w radości, prawda Uśmiech

Rachel napisał(a):każdy ma określony tok drogi w kwestii rozwoju duchowego , ja się dobrze czuje w duchowości Karmelu.

Niedawno zaczęłam troszkę poznawać Małą Tereskę. I coś z poezji przeczytałam też św Jana od Krzyża... Zachwycili mnie...
promyk słonka napisał(a):Niedawno zaczęłam troszkę poznawać Małą Tereskę. I coś z poezji przeczytałam też św Jana od Krzyża... Zachwycili mnie...
ja ich poznaje od pewnego czasu , i ciągle coś nowego okrywane jest przede mną Uśmiech

ale pięknego OT rozwijamy :diabelek:
Noo, prawda, to już chyba nie jest o kursach SNE... ;p

Ale tak po cichutku powiem, że szczególnie to zakochałam się w poezji św Tereski Uśmiech
("Moja radość" !!! =D> )
A ja nie Uśmiech co innego mnie przyciąga.
heh. no w sumie to na razie dotknęłam się tylko jej poezji...
na inne dzieła jeszcze czas nie przyszedł Uśmiech
Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej bardzo "fajna" i przydatna rzecz Uśmiech dużo można się dowiedzieć o prowadzeniu modlitwy zarówno indywidualnej jak i "zbiorowej". Kurs polecm wszystkim, którzy chcą się włączyć w dzieło modlitwy wspólnotowej oraz nie tylko Duży uśmiech
<Ps. Motylek. Śmigaj na ten kurs i się nie zastanawiaj> Duży uśmiech
mazik napisał(a):Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej bardzo "fajna"
plisze informacje o tym kursie... kiety jest? Uśmiech
marszal222 napisał(a):plisze informacje o tym kursie... kiety jest?

kurs ten odbedzie się w najbliższy weekend w Zielonej Górze, bliższe informacje może bede znać jutro, koszt 30zł
Paulina a można na to iść mając tylko kurs Filip??
a nie moge??
nic mi nie mówiono że nie moge,
mam jeszce ukończone seminaria Nowe Życie w Duchu Świętym
no włacha...a ja tylko Filipa :/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie