Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Księga Hioba - komentarze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukuję jakiegoś dobrego, obszernego komentarza do Księgi Hioba, ale w wersji e-book, ponieważ w tej chwili mnie nie stać na egzemplarz książkowy, jak np. ten, który by mi się wydawał najlepszy: http://www.poczytaj.pl/34379

Jeżeli ktoś coś ma, to proszę o pomoc. Uśmiech
Wrzucę ci wieczorem komentarz ks. Chrostowskiego - Audiobook. Albo jak chcesz, to daj mi swój adres na PW, to ci płytę wyślę.
Oooo! Jestem, jak najbardziej zainteresowany. Uśmiech Już przesyłam adres na PW. Uśmiech
dla anglojęzycznych bogaty zbiór klasycznych komentarzy do całej Biblii na portalu: crosswalk
Ks.Marek napisał(a):Wrzucę ci wieczorem komentarz ks. Chrostowskiego - Audiobook. Albo jak chcesz, to daj mi swój adres na PW, to ci płytę wyślę.


Witam Uśmiech
Czyja tez moglabym prosic o ten komentarz do ksiegi Hioba?
Jesli to oczywiscie nie bedzie problem dla Ksiedza...
PozdrawiamUśmiech
O jak dobrze, że trafiłam na ten temat! Piszę prezentację maturalną m.in. z Ks. Hioba, baaardzo proszę o podesłanie mi komentarza, jeśli to nie problem Uśmiech omyk@poczta.wiara.pl
A skany są mile widziane? Przypomniało mi się, że mam dwie knigi, gdzie są komentarze do każdej księgi ze Starego Testametu.
U mnie są bardzo mile widziane Uśmiech
Przekierowanie