Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Drzewo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Diabeł jedzie na rowerze
"O kurde i w to nie wierzę!"
To pojazd niespalinowy
Nie rozjedzie też tym krowy
-Którą stroną jedzie?
-Prawą!
Wszyscy w koło biją brawo
Cuda dziwy niesłychane
piku piku, siaka-ciane
A gdzie opcje... "taki sobie" "do kitu"
a po co?
Żeby ktoś mogł zaznaczyć. Inaczej taka ankieta jest bez sensu. Z góry zakładasz, że sie wszystkim spodoba wiersz.
ankieta jest w stylu wiersza.
Ale po co tworzyć tego typu ankiety ?
Chyba w tym samym celu w jakim napisałem ten wiersz.
Dla pochwał ?
Żeby sie dowartościować. Szczęśliwy
Polonium nie musi dawać ankiet do wierszy. Dzielę się nimi bezinteresownie i nie zależy mi koniecznie na ocenie. Pozwalam nawet na kopiowanie, jeśli ktoś zechce, ale nie toleruję plagiatu.

PS,pisz wiersze bezinteresownie, nie dla pochwały,dowartościowania czy nagród.
Musicie spojrzeć z zupełnie innej strony niż patrzycie. Na razie zimno!
PS, to może powiesz jak nalezy na to patrzeć i rozumieć?
Wiersz-humoreska, żadnej głębi, po prostu słowa, gwoli rozerwania się ciut i opróżnienia mózgu Oczko I takie wiersze są czasem potrzebne Uśmiech
No faktycznie... Duży uśmiech Dobra PS przepraszam.
To raczej był dadaistyczy twór, nonsensowny, zrywający z logiką i przyjętymi ogólnie kanonami twórczości. Chciałem też trochę zakpić ze słów, symboli, ktorych używa się czasem strasznie pompatycznie.
Diabeł symbol zła jedzie na rowerze i to prawą stroną drogi. -to miało być głupie i oczekiwałem od Was krytyki podsycając ją jeszcze tą ankietą.
W sumie ten "wiersz" jest w tym sensie taki sobie, ten o Tygrysie Dżonie lepiej spełnia tą rolę, występuje tam wiele nic nie znaczących symboli i wydaje się głębszy a jest też jedynie prowokacją mającą na celu zmuszenie czytelników do przestawienie się na odbiór wysokich lotów, gdy tak naprawde nie ma oczym gadac.
Stron: 1 2
Przekierowanie