Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: publikacje JPII i o JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zbliża się 3 rocznica śmierci naszego papieża ale czy nadal czytamy jego listy, książki, encykliki etc. ?
Myślę że powinno być.. wyślij max 6 odpowiedzi.
Ja czytałam Uśmiech a teraz to nie mam zbytnio czasu. I raczej próbuje byc na bierząco z dokumnetami B XVI.
chociaż na taki przedmiot jak Holocaust , będę korzystać z ksiażki Pamięć i tożsamość Uśmiech
bardzo mi sie ksiązka spodobała. dostałam ją na urodziny Duży uśmiech
myśle że pare razy do roku warto przypomnieć sobie postawe JPII np. poprzez czytanie Jego publikacji
nika92 8177 napisał(a):myśle że pare razy do roku warto przypomnieć sobie postawe JPII np. poprzez czytanie Jego publikacji
Mam taki nawyk, że raczej drugi raz nie czytam tej samej ksiązki.
Są minimalne wyjątki. Ale raczej nie robie sobie powtórek.
Może kiedyś się to zmieni. 8)
Ja jestem w połowie "Wstańcie, chodźmy!"
Uśmiech
Fajna książka Uśmiech Leciutka, dobrze wchodzi Oczko Gorzej z Miłością i odpowiedzialnością, ale przebrnęłam Oczko w większości leżąc na plaży Duży uśmiech
Aż wstyd się przyznać, ale nie znam encyklik JPII. Coś przejrzałam, coś przeczytałam, fragmentarycznie, ale znać... nic :/
jeśli nie macie za dużo czasu na czytanie to polecam "tryptyk rzymski"
lub do posluchania płyty "tu es petrus" gdzie w niektórych utworach zostały zozwinięte myśli z truptyku
Przekierowanie