Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: aga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Mam na imię Agnieszka.
witam Przytulanie Przytulanie
Aczkolwiek znamy się już dobrze, to przywitać się nigdy nie zaszkodzi. Uśmiech

Witaj Ago, życzę miłego wieczoru i wesołych snów. Uśmiech

Bóg Ciebie kocha :* dzisiaj i cieszy się wszystkimi Twoimi zainteresowaniami.

aga napisał(a):tak poza tym to...lubię sprzątać.
A tutaj to byśmy bardzo do siebie pasowali, bo ja lubię paprać i brudzić jak przedszkolak. :jupi:
A do jedzenia to śliniaczek konieczny, bo inaczej to zawartość talerzyka będzie na koszulce. :wink:
Przytulanie

Korekta tekstów.. hmm to musi bć interesujące :wink:
czarek napisał(a):Korekta tekstów.. hmm to musi bć interesujące :wink:

To jest bardzo interesujące i bardzo trudne.

Nie wiem, jak się wsadza zdjęcie, kompletnie się na tym nie znam.
A jaką literaturą zwłaszcza ?
Rachel napisał(a):A jaką literaturą zwłaszcza ?

Znaczy pytasz o gatunek czy jak?
aga napisał(a):Znaczy pytasz o gatunek czy jak?
gatunek i ojczyznę Oczko
To czytam różne książki, o których na przykład się dowiem i stwierdzam, że mnie zainteresują. Nie czytam na pewno współczesnej literatury, zwłaszcza tzw. "kobiecej" (jakiś idiota określił ją jako literatura "menstruacyjna" na jakimś konkursie literackim), bo jest totalnie denna i nadaje się tylko nie powiem do czego... Ostatnio koleżanka podsunęła mi romanse z jednej takiej porządnej serii. Nigdy przedtem tego nie czytałam, bo wydawało mi się, że mnie to nie interesuje. Dobre książki - serie wydaje na przykład Kameleon. Co do literatury kobiecej to czytam czasem, ale jak już powiedziałam, nie literaturę najnowszą, tylko tą starszą. Nie wiem, czy to przypadek, ale ja lubię literaturę polską, filmy też. Uważam, że mamy dobre polskie filmy - rzecz jasna te starsze, podobnie książki. A książki często czytam takie, które wydawane są w seriach określonego wydawnictwa. Poza tym przyzanam się szczerze, że lubię książki "mieć" tzn.zbierać i ustawiam je sobie na półkach. Całkiem sporo się uzbierało Uśmiech Żałuję tylko, że nie mam czasu ich przeczytać Język
Ja równiez kolekcjonuje knigi. Sporo się tego nazbierało , że w domu nie mam już półek na książki Język
Jeszcze dodam, że nie mogę żyć bez muzyki. Zawsze dużo śpiewałam i do tej pory śpiewam. Uwielbiam śpiewać! Uśmiech
A jaki rodzaj muzyki ? :gitarka:
Chrześcijańskiej właśnie i czasem jak mi odbije to gram na gitarze, ale ostatnio rzadko.
Witaj Aga!

Miło mi, że napisałaś do mnie. Mamy wspólne ulubione rejony:
[Obrazek: a5aa42c94a79a000m.jpg]
To moje rodzinne strony. Duży uśmiech (czy może poznajesz?)

J.polski b.lubię, ale w wydaniu Prof. Miodka :wink: (chyba nie miałam szczęścia do polonistów).

Wszystkiego dobrego.
aga napisał(a):Chrześcijańskiej właśnie i czasem jak mi odbije to gram na gitarze, ale ostatnio rzadko.

Czy oprocz muzyki chrzescijanskiej, lubisz inna?. Dobrze ze grasz na gitarze, czy we
wspolnocie koscielnej tez grasz?
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie