Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Szukamy chętnych do współpracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Serwis Ewangelizacyjny HOSANNA poszukuje osób, które chcą włączyć się w dzieło ewangelizacji przez internet. Poszukujemy informatyków, grafików, fotografów i dziennikarzy piszących.

Jeżeli uważasz, że masz czas, możliwości i chęci do włączenia się w ewangelizację przez jedną z tych funkcji skontaktuj się z nami. Jeżeli myślisz, że nie potrafisz pisać artykułów, robić zdjęć itp. nie zniechęcaj się. Nauczymy Cię.

Dla chętnych, którzy sie zgłoszą zorganizujemy warsztaty, które poprowadzą profesjonalni dziennikarze, fotoreporterzy graficy i informatycy.

Na zgłoszenia czekamy do końca wakacji. Możecie je przysyłać na adres: marcinmazurek@ccm.pl

Jeżeli mieszkasz w Siedlcach lub w najbliższej okolicy oferujemy także korzystanie z naszego sprzętu w naszej redakcji.


ŹrÓdŁo
Znasz ich może ?
Bo niewiele piszą o sobie - co to za inicjatywa itd
Znam. Też sie udzielam na tej stronce, pisząc pewne teskty.
A niektóre osoby, udzielają sie też w Katolickim Radiu Podlasie.
Portal jest pewny Uśmiech
a ile za to płacą? Duży uśmiech
hailee napisał(a):a ile za to płacą?
Watykańską walutą, pewnie...
O ludku! To się ich spytaj Oczko :diabelek:
Bo ja nie pobieram opłaty za pisanie. Uśmiech
moja ciocia jest redaktorem naczelnym gazetki parafialnej, też jej nic nie płacą, a niestety pracy i nerwów przez to dużo.
...a wiadomo, ze kasa to dodatkowa mobilizacja Duży uśmiech wyszłam na materialistkę, ale ktoś zapytać musiał Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
a w radiu to bym się mogła udzielać, ale dykcję mam złą 8-[ no i jak zauważyliście nigdy nie mam niczego mądrego do powiedzenia :roll2: ale jakieś urozmaicenie na forum musi być :lol2:
hailee napisał(a):moja ciocia jest redaktorem naczelnym gazetki parafialnej, też jej nic nie płacą, a niestety pracy i nerwów przez to dużo.
Zobowiązała się sama Oczko więc czuje, że nie może tego czynić na odwal. :-
Przekierowanie