Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: omykowa ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Widzę, że Gosia się już przedstawiła, to może mnie też wypada? Szczęśliwy
Skoro już tyle postów z wami przeklikałam, to wypada. Oczko

Jestem omyk Oczko Urodzona w 1990 roku, a więc świeżo-pełnoletnia [czujcie się zaszczyceni, że podaję na forum wiek ;P nie lubię tego robić]
Na imię dano mi Małgorzata, a w wieku 2 miesięcy zostałam dzięki Bogu i rodzicom ochrzczona jako Małgorzata Maria.
Nawrócenie [początek nawracania się] miało miejsce w 2005 roku, od tego czasu byłam przez 2 lata związana z franciszkańskim duszpasterstwem młodzieży, później chwilę ze środowiskiem Szkoły Nowej Ewangelizacji, szukając wspólnoty na stałe. Ostatnimi czasy znalazłam ją i złożyłam pierwszą prośbę o przyjęcie kandydatury, ale o niej napiszę kiedy [i jeśli Oczko] mnie przyjmą.
Chwilowo mam wakacje, a na co dzień uczę się w LO, w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Studiować będę tam, gdzie Pan Bóg zechce. Już się poddaję i nie planuję, bo tylko nerwy na tym tracę, a potem i tak wychodzi na opak Oczko
Dyskutuję, gram na gitarze, śpiewam, czytam, poznaję... Różne rzeczy robię.

No, to tyle Oczko
Hello. Witam Cię Omyku.

Ciesze się, że podzieliłaś się z nami swoją krótką, lecz ciekawą biografią. Życzę Ci zatem wszelkiego dobra najpierw w wymiarze duchowym, a następnie ziemskim oraz byś nadal kroczyła ścieżkami wskazanymi Ci przez Pana. I fajnie, że grasz na gitarze oraz śpiewasz. Jeśli zechcesz możesz wspomnieć jaką lubisz muzykę i jakie cechy charakteru wolałabyś u swego przyjaciela. Pozdrawiam. <><
Muzykę lubię prawie każdą, najbardziej taką, jakiej nie powinnam słuchać, więc jej nie słucham Oczko A z tego, co słucham... Gospel, religijne, mało słucham.
Cechy charakteru - ciężko jest określić, nie 'dobieram' przyjaciół. Na pewno gdybym mogła sobie przyjaciela 'zaprogramować', to byłby wierzący, szczery, oddany najpierw Bogu, otwarty i trochę szalony. Takie tam. No i inteligentny Oczko
omyk napisał(a):Widzę, że Gosia się już przedstawiła, to może mnie też wypada?
> Duży uśmiech

omyk napisał(a):Na imię dano mi Małgorzata, a w wieku 2 miesięcy zostałam dzięki Bogu i rodzicom ochrzczona jako Małgorzata Maria.
> witam moją 'podwójną' imienniczkę Duży uśmiech
To i mnie wypada oficjalnie przywitać. Uśmiech

Witam serdecznie na forum Uśmiech
Ooooo, omyk, nawet nie wiedziałam, że jesteś Gosią :mrgreen: Pierwszy raz tu jestem.
Wszyscy pytają, proszą o coś. Zrobię wyjątek. Dziękuję Gosi "Omyk" za ten upór w obronie wiary i za to, że stara się o świętość, choć droga jeszcze do Nieba długa. I dziękuję za "bohaterstwo" w walce z zabobonami okultyzmu.

Choćby świat nie rozumiał dobra
czyńmy je
choćby świat tolerował zło
sprzeciwiajmy się.
Polonium :oops:
Tylko Panu Bogu należą się za to dzięki Uśmiech On mnie wyciągnął z błota za uszy Oczko

Aga Uśmiech Tak, jestem Małgorzata Maria... Agnieszka Uśmiech Uśmiech

Cytat:złożyłam pierwszą prośbę o przyjęcie kandydatury, ale o niej napiszę kiedy [i jeśli Oczko ] mnie przyjmą
A więc skoro jestem na I roku formacji kandydackiej, to mogę napisać to, co widnieje w moim profilu: Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre".
http://www.mamre.pl Uśmiech
omyk napisał(a):Aga Uśmiech Tak, jestem Małgorzata Maria... Agnieszka Uśmiech Uśmiech

...Agnieszka Duży uśmiech
Ja od bierzmowania jestem Faustyna Uśmiech
Uśmiech
Na dzień dzisiejszy być może też wzięłabym sobie św. s. Faustynę za patronkę, ale wtedy nie znałam jej na tyle dobrze, ta duchowość mnie zupełnie nie pociągała Uśmiech

A za patronkę wybrałam św. Agnieszkę, ale tę mało znaną, asyską Uśmiech Młodsza siostra św. Klary, w bardzo młodym wieku uciekła z domu do klasztoru, otrzymawszy od biskupa pozwolenie Uśmiech Czysta i w ogóle bardzo fajna Uśmiech
omyk napisał(a):Cechy charakteru - ciężko jest określić, nie 'dobieram' przyjaciół. Na pewno gdybym mogła sobie przyjaciela 'zaprogramować', to byłby wierzący, szczery, oddany najpierw Bogu, otwarty i trochę szalony. Takie tam. No i inteligentny Oczko

Chomik, ale wcale nie musiałaś podawać mojej charakterystyki na forum, wiesz?? :lol2: :mrgreen:

A ja zapytam Chomika jaki jest jej ulubiony kolor Oczko
omyk to fajna dziewuszka :mrgreen:
Marzenka Język Język
Już mnie kiedyś o kolor pytałaś, ja nie mam ulubionego. Baaardzo lubię wszystko, co jest COLORFUL Duży uśmiech Ale nie pstrokaciznę Oczko
Gosia - wiem, że pytałam, ale to taka prowokacja była ;P
Co Ty kombinujesz? :-k :coo:
Stron: 1 2
Przekierowanie