Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Nasz rodzinny album.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zakładamy nowy dział gdzie zamieszczać bedziemy nasze zdjęcia i tylko zdjęcia. Wysyłajać fotki możesz je nazwać, napisac kto kim jest, ale nie kumentuj, aby oszczędzić pracę Moderatorów.

Zapraszam Cie do naszego rodzinnego Albumu Uśmiech
Ja jestem Radek tegoroczny maturzysta (oj co za nieszczęście :cry: )

Na forum siedze od lipca a na odnowe uczęszczem od roku. Ogólnie na odnowie jestem technicznym (czytać : ten co zawsze bawi sie mikrofonami)

Jestem wesołym chłopakiem (jak ktoś nie wierzy niech sie spyta kogo kolwiek kto mnie zna)

Jak dojde do czegoś jeszcze to dopiszę pużniej :mrgreen:


[Obrazek: radek.jpg]
Ja mam na imię Karol. W Odnowie w Duchu Świętym jestem od 2 lat. Moja funkcja we wspólnocie od wakacji to animator czyli na spotkaniu prowadzę modlitwę. Jestem także w grupie pastoralnej.
No forum jak widać jestem [shadow=green]Małym Adminem[/shadow].
A po za tym tak jak Gonzo jestem maturzystą i już mam doła Język
Na forum umieszczam zdjęcie moje z Gregorianem (koleś z brodą). Mam zdjęcie osobiste ale te są bardziej kikowe Oczko
Gregoriano Tobie zostawie tylko coś do napisania o sobie Uśmiech

[Obrazek: kopakaban.jpg]

[Obrazek: wiertlo.jpg]

[Obrazek: siekiera.jpg]


P.S. Jakby ktoś nie miał servera aby umieścić zdjęcia to niech podeśle do mnie Uśmiech
A ja także jestem maturzystą. I hardcore'owym chrześcijaninem Oczko
W Odnowie jestem jakoś od marca/kwietnia 2004 i podobnie jak Karol jestem animatorem.
A moje zdjęcie zostało wykonane, gdy byłem piękny i młody... Oczko

[Obrazek: futro.JPG]

Do Gonzo: "później" pisze się przez "ó", a nie "u".

Do Gepardzika: nie wiem, czy to tylko u mnie tak widać, ale Twoje zdjęcie jest bardzo pod słońce robione chyba, bo widać tylko Twoje kontury :/
Mam na imię Bartek i właśnie w tym roku kończe Liceum Gastronomiczne.
Moje zainteresowanie to głównie muzyka REEAGE. Głównie słucham polskich kawałków bo wchodzą w ucho ale nie zgardze niczym zagranicznym jeśli tylko jest to skoczne i zdatne do bujania Oczko
No to na razie tyle Język
A teraz FOTO Duży uśmiech

[Obrazek: 130-336.jpg]
[Obrazek: cazary.jpg]

CezaryT, autoportret, olej 1991.

[shadow=olive]Cezary napisz cos o sobie Pomysł [/shadow]
Julia napisał(a):na nieistniejacym juz niestety wydziele Pedagogiki i Wychowania Arystycznego (w skrócie wydziale PiWA) oligofrenopedagogike i mam tytul magistra...
Jak to nieistniejącego ??? To niemożliwe, bo ja studiuję na tym wydziale :mrgreen: Zmienił tylko nazwę, ale chodzi o to samo.

A teraz coś o mnie (och jak ja lubię o sobie pisać :mrgreen: ). Jestem Magda, a zna mnie większość jako Offca (Ofca, Wełniak, Wełna, Owucha, Offczi, Off itd :mrgreen: ). Mieszkam w cudownym Olsztynie, a obecnie studiuję na przesławnym UWM-ie pedagogikę opiekuńczą na wydziale Nauk Społecznych i Sztuki (po zmianie nazwy Uśmiech ). W Odnowie jestem od prawie 5 (!!!) lat, ale z dwuletnią przerwą po Rekolekcjach. Nie wiedziałam, czy kiedykolwiek tam wrócę, ale kiedyś przyszedł mi do głowy pomysł stworzenia strony o Odnowie i jak po kilku miesiącach dowiedział się o tym przypadkowo nasz ksiądz Piotr (sam trafił na nią w internecie ), to już mi spokoju nie dał (tym bardziej, że go w szkole na korytarzach widywałam Uśmiech ) Język I tak się modlili, że się wymodlili mój come back 8)
Maturę zdałam rok temu, więc się nie martwcie, bo jak ja zdałam, to Wam pójdzie jak po maśle Oczko
A teraz jeszcze jestem moderatorką tego forum, to jest już w ogóle ful wypas :mrgreen: Poza tym wszystkim, jestem pospolitym, najzwyklejszym człowiekiem...
Jak coś kogoś więcej interesuje, to prosze na priva :mrgreen:

A to moje zdjęcie:

[Obrazek: ofca.jpg]

Jak zawsze piękna i młoda mimo upływu lat :mrgreen:
Moje hobby to ćwiczenia ciężarowe Uśmiech Głównie zawodnictwo STRONG MAN (z tąd też częsta ksywa to Pudzian) oraz kulturystyka. Z siłowną miałem styczność od małego ale taki prawdziwy trening stosuję od 5 miesięcy. Na siłownie chodzę z kumplem. I tam razem się pompujemy.



Dlatego radziłbym być grzecznym i posłusznym na FORUM 8)


Szczęśliwy Szczęśliwy
No dobra, to ja pierwsza zacznę, żeby wszystkich pozostałych ośmielić Oczko
Oto moje zdjęcie ze studniówki :mrgreen:
[Obrazek: stu004.jpg]

Tera WY 8)
Umieszcze moje foto. Sulechowski gankster 8) hehe

[Obrazek: Karol.jpg]
A oto Julcia. Nie wyszło Jej wklejenia zdjęcia, więc wspomagam naszą jezusową siostrę Oczko

[Obrazek: Julka.jpg]
To ja też Was powalę Oczko
Jak album forumowiczów to proszę. To moja rodzina. HA! Ktoś mnie pobije swoim zdjęciem? :mrgreen:

[Obrazek: rodzina.jpg]

Ta mała w środku to JA :mrgreen: Miałam tam z 7 lat. Zdjęcie robione przed katedrą w Mediolanie.
no i teraz zgaduj-zgadula, ktora to Julia Oczko
[Obrazek: Andrzejki001.jpg]
Mam taką małą prosbę, czy dało by rade aby zdjęcia, które nadsyłacie były troche zmiejszane. Polecam do tego program np Xara Webstyle 4. Wtedy zdjęcie nie traci na swojej jakości. :?: :!: :?:

[ Dodano: Sro Lut 09, 2005 7:29 am ]
A teraz HARDCORE zimy 2005 Duży uśmiech
Chcecie zdjęcia to macie Duży uśmiech

Gregoriano:
[Obrazek: gregoros.jpg]

Gregoriano & Daidoss od lewaj Paweł ale go tu nie ma
[Obrazek: kapa.jpg]

Ks. Darek, Daidoss, Gregoriano, Gepardzik, Paweł
[Obrazek: modlitwa.jpg]

Daidoss, Gregoriano
[Obrazek: taniec.jpg]

Daidoss
[Obrazek: solowa.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie