Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Humanista
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Trafiłem tu zupełnie przypadkowo, przez sznurki na innych forach /o bardzo różnej tematyce i bardzo różnie traktujących o tym forum/.
Mam 21 lat. Od kilku lat trwa mój proces odkrywania prawdy o sobie i świecie. Z tego też powodu odszedłem od KRK, krzewię w sobie humanizm, racjonalizm, obiektywizm i krytycyzm, jak na światłego człowieka przystało. Chciałbym podjąć na tym forum dyskusje na wiele tematów, czasem krytycznych wobec KRK, stąd mój apel o wyrozumiałość, rzeczowość i... o nie zbanowanie mnie przy drugim, bądź trzecim poście. Jestem otwarty na dialog, rzeczową krytykę i obiektywizm /i na to liczę z obu stron/.
Bez obaw, nie pachnę siarką, nie palę krzyży i nikomu nie robię krzywdy :wink:
Liczę, że znajdę tu osoby chętne do dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie!
Humanista
Witaj Uśmiech
Witaj.
Jeśli będziesz trzymał się zasad przyjętych na forum w tym regulaminu to nic ci nie grozi - bany, ostrzeżenia są dla tych, którzy uparcie próbują narobić zamętu na tym forum, którzy chcą obrażać innych i nie szanują pracy i postanowień obsługi forum. Staramy sie być obiektywni i nie wywalamy nikogo bez uzasadnionej przyczyny.

Jak widzę - jesteś otwarty na dyskusję i chcesz kulturalnie dyskutować, życzę ci więc tego i mam nadzieję, że będziesz dobrym dyskutantem mimo takich pogladów na Kościół jakie posiadasz. Każdy ma prawo mieć własne poglądy, szacunek względem innych jest sprawą która nie dotyczy poglądów, jest związana z nasza kulturą osobistą i prawem, które obowiązuje każdego bez względu na poglądy, wiarę, charakter czy inne cechy. Tego się trzeba trzymać, to samo dotyczy Regulaminu który ustala sposób działania na forum..

Pozdrawiam i życze owocnych dyskusji, no i zapraszam do pozostania z nami. Uśmiech :aniol:
Witaj humanisto Uśmiech
Witaj Oczko)
Witaj i pytaj.
Witam Cię serdecznie humanisto Uśmiech
Witaj Uśmiech
Przekierowanie