Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Anariel
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam 21 lat, jestem studentką ekonomii. Uwielbiam piec - ciasta, ciasteczka, chleby, a w szczególności wypróbowywać nowe przepisy. Ze standardowych zainteresowań to oczywiście muzyka (rock), książki (fantasy przede wszystkim, ale nie tylko), pływanie.

Do niedawna wydawało mi się, że wszystko mam w życiu poukładane i nic, ani nikt więcej nie jest mi już potrzebny, a Bóg jest dobrą instytucją, do której warto się zwrócić przed trudnym egzaminem. Dałam się zwieść do tego stopnia, że uwierzyłam, że bez Boga będzie mi w życiu łatwiej. I nagle pewnego dnia coś we mnie pękło. Teraz już nie wiem, kim dokładnie jestem. Czytam, szukam, błądzę. W ten sposób właśnie trafiłam na to forum Uśmiech.

Zamieszczałam tę wiadomość już wcześniej, ale forum było popsute, więc potem wrzuciło ją kilkakrotnie. Powyrzucałam, żeby się nie dublowało i zamieszczam ją jeszcze raz tak, jak należy Oczko.
Witam Uśmiech

Mam nadzieję, że pomożemy znaleźć odpowiedź na pytania które cię dręczą.
Witam Cię serdecznie Uśmiech
Witamy i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w życiu forum!
witamy.
Witaj Anariel! Uśmiech

Cieszę się, że tu zawitałaś.
Poza najważniejszymi sprawami wiary, ważne dla mnie też jest ... że może zechcesz podzielić się wskazówkami jak upiec chleb.

Pozdrawiam.
Hej, hej Uśmiech Fajnie, że do nas zawitałaś Uśmiech
nordlys napisał(a):Poza najważniejszymi sprawami wiary, ważne dla mnie też jest ... że może zechcesz podzielić się wskazówkami jak upiec chleb.
Bardzo chętnie, ale niestety nie widzę tutaj działu kulinaria Oczko.
Za to jest "Hydepark". Jak nie wiadomo gdzie coś zamieścić, to zamieszczamy właśnie tam.

Siemanko.
Chciałam prosić admina o to, żeby usunął mnie z tego forum, ponieważ... odciąga mnie ono od Boga i jego prawdziwego oblicza. Wiem, że Bóg nie ma nic wspólnego z pieniactwem, z brakiem poszanowania dla cudzej godności, z kłótniami... Krótko mówiąc z brakiem miłości, bo Bóg jest Miłością. Potrzebowałam doświadczyć go osobiście w ostatnim czasie, żeby zrozumieć, że obecność na tym forum mi szkodzi. Ulegam pokusie, daję wciągnąć się w kłótnie i spory, które odciągają mnie od prawdziwej działalności na rzecz Chrystusa, odciągają od tego, co w religii naprawdę ważne. Krytykuję pewne postawy, a przez upodabniam swoja do tych, które krytykuję.

Każdej osobie, która chciałaby poznać Boga i doświadczyć jego bliskości, polecam rekolekcje ignacjańskie i jezuickich kapłanów.
Bóg jest dobry i przede wszystkim dobry.
"Teraz jednak dla tych, którzy są w Chrystusie Jezusie, nie ma już potępienia." (Rz 8,1)
Po prostu nie wchodź na forum i tyle Oczko
Anariel napisał(a):usunął mnie z tego forum, ponieważ... odciąga mnie ono od Boga i jego prawdziwego oblicza.
Jak możesz tak się zachowywać? Forum jak forum. Każdemu wolno pisać (myśleć) to co uważa za stosowne.
Zbulwersowałaś mnie nieco tym, co piszesz. Jeśli twoja wiara w Boga jest bardzo mocna to nie złamie jej nikt z tego forum - tak uważam.
Jesli zaś chcesz trwać w wierze, to zrób wszystko, by na to zasłużyć, broń wiary, broń Boga.
Nicol@ - Skoro "każdemu wolno pisać to, co uważa za stosowne", to również Anariel ma do tego prawo - i nie zabieraj jej go, bądź konsekwentna.
Nie było mim zamiarem zabierać prawo Anarielowi do swobodnych wypowiedzi, jesli tak to zabrzmiało, to sory.
Może faktycznie będzie ciekawie poczytać anarielowych spostrzeżeń :roll: :?: popartych argumentami.
Przekierowanie