Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Paprotka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pod takim nikiem pisalam na forum sancti. Witam wszystkich serdecznie Uśmiech

paprotka z Kanady Uśmiech
Witaj paprotka Uśmiech Miło mi Cie widzieć Przytulanie
Witaj
Dobrze, że jesteś Uśmiech
Dziekuje za powitanie, teraz tylko pozostaje zmienic avatar z kwiatuszka na paprotke 8)

:jupi: Przytulanie
Witaj lucynko siostrzyczko, to ja Sylwia :aniol: :jupi:
No i Ja Cię witam, - Wojciech, ponownie. Przytulanie
Witaj paprotko. Co tam słychać w wielkiej Kanadzie? 8)
Wprawdzie pewnie się nie znamy jeszcze- ale też cie przywitam - Shalom!!!
Witajcie Przytulanie :* :jupi:

W wielkiej Kanadzie Uśmiech)) wszystko gra choc lato juz sie konczy wielkimi krokami :papa:

[ Dodano: Wto 09 Mar, 2010 00:48 ]
Chcialam cos nowego dopisac Oczko

[ Dodano: Wto 09 Mar, 2010 00:49 ]
ale joko nowa wiadomosc.... :roll:
Paprotka chce coś dopisać. Pisz Paprotka Język
A ja se post nabije. Siedemsetny!
Scott napisał(a):Paprotka chce coś dopisać. Pisz Paprotka Język

Chcialam sie z Wami wszystkim podzielic, ze goraco kibicowalam Polskim sportowcom na Olimpiadzie w Vancouver. Mialam okazje ogladac dziewczynki jak zdobyly brozowy medal druzynowo na lyzwach i bylam na srebrze Malysza. Zloto Justyny strasznie przezylismy i byl taki krzyk i owacje (stracilismy glosy), choc z dala od Polski.

Ja, jako Kanadyjka i Polka mialam okazje byc swiadkiem dwoch wspanialych osiagniec, Kanadyjczykow i Polakow. Niezapomniana Olimpiada pod wzgledem osiagniec dla obydwu krajow. Bialo-czerwoni!!! i jaka radosc!

Buziaki dla wszystkich i dziekuje Scott i PS za podbicie :jupi: do gory tego watku.....

Skoki Malysza i ja z flaga dla Polakow:
[Obrazek: Flaga2.jpg]


Chcialam zostawic to zdjecie i tych kilka slow w tym watku, bo w watku ogolny ze zdjeciami, to troszke bym odbiegla od tematu.
Zabrakło jdnak jednego : loży dla forumowiczów i kibiców "SANCTI" :lapa: :gitarka: :mrgreen:
Paprotka - chciałabym spytać... Byłaś na olimpiadzie, widziałam że też na otwarciu.
Jak się tam czułaś? Fizycznie, psychicznie, emocjonalnie - jakie były Twoje odczucia? Uśmiech
W Vancouver mieszka moja "przyszywana" rodzina, zapewne również kibicowali naszym sportowcom Uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie