Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Ankiety na stronie głównej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcę poinformować Was wszystkich, ze na stronie głównej czyli na http://www.woda-zywa.pl będą co jakis czas zamieszczane nowe ANKIETY, gdzie zapraszam was także do głosowania.
Od wczoraj nowa ankieta na http://www.woda-zywa.pl

Pytanie: Czy modlisz się do Ducha Świętego aby prowadził Ciebie do zbawienia ?
a ja nie moge zaglosowac Smutny pokazuje mi ze juz oddalem glos a to nie prawda SmutnySmutny ja ise tak nie bawie Smutny zaraz sie zamkne w sobie Język :mrgreen:

PS.
to juz nie pierwszy raz jak mam cos takiego kiedys tez nie moglem glosowac Smutny
No a ja mogę głosować nawet wiele razy :roll:
NOWA SONDA :!:
Fajnie, że są te ankiety.
Dobrze by było prowadzić gdzieś ich historię, aby można było zobaczyć jak to było na przestrzeni dziejów z tymi naszymi sondami.
Chodzi Ci o statystyki :?:
Chodzi o to aby była jakaś historia wszystkich ankiet, z podaniem okresu kiedy była dana ankieta przeprowadzana, ile osób głosowało, jakie były pytania i jakie wyniki tych głosowań. Fajnie by było popatrzeć.
Może za rok zrobić potem taką samą ankietę i porównać wyniki.
Taka historia, to była by fajna sprawa.
No ja sie tym nie zajme raczej bo mnie nie bedzie ale Ty śmiało możesz cos takiego poprowadzic, bardzo dobry pomysł. Mam nadzieję, że go zrealizujesz Uśmiech
Daidoss napisał(a):bo mnie nie bedzie
:shock:
Serio? :shock:
No jak mi podeslecie cos, to ja moge w miare mozliwosci "opracowac" takie statystyki
Pozdrowki
baranka napisał(a):Serio?
Tak.
Teraz jeszcze jestem. Ale już praktycznie od września mnie nie bedzie.
Idę na studia na Uniwersytet Szczeciński. Dokładnie na teologie a specjalizacja kapłańska :mrgreen:

Znaczy się jestem klerykiem i od wrzesnia zaczynam studia.
Dlatego pewnie jakieś małe zmiany nastąpią. Ale to jeszcze was poinformuję.

A jeśli chcesz odpowiadac za sondy na stronie to jakoś o tym możemy pogadac dopniemy szcegóły i nie ma problemu Uśmiech
Przekierowanie