Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: "Dom nad rozlewiskiem"- książka- co powiecie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czytaliście? Jak wrażenia?
Oglądam serial. Nie czytam specjalnie (na razie). Serial bardzo ciekawie nakręcony, co sprawia, że i fabuła książki musi być ciekawa. Co więcej, bardzo podoba mi się gra charakterów - warto zaznaczyć, bardzo niebanalnych, ale realistycznych.
Jak na razie to druga po kultowym serialu RANCZO taka serialowa produkcja Telewizji Polskiej, która zasługuje na uwagę i zainteresowanie wielu....
Dawid napisał(a):Oglądam serial. Nie czytam specjalnie (na razie). Serial bardzo ciekawie nakręcony, co sprawia, że i fabuła książki musi być ciekawa. Co więcej, bardzo podoba mi się gra charakterów - warto zaznaczyć, bardzo niebanalnych, ale realistycznych.
Jak na razie to druga po kultowym serialu RANCZO taka serialowa produkcja Telewizji Polskiej, która zasługuje na uwagę i zainteresowanie wielu....

ok, tylko ja pytam o książkę, o serialu jest w innym miejscu...

A jesli juz o serialu- uważam, że pani Brodzik nie wydala.. piewotnie postać Małgorzaty miała grac Edyta Olszówka- sądzę, że jej kreacja byłaby o niebo ciekawsza i wiarygodniejsza. Dla mnie to absurd, aby 36- letnia Brodzik grała postać grubo ponad 45- letnią (Małgorzata w jednym ostatnich podrozdziałów ksiażki mówi o sobie, że ma 48 (9?) lat..)
Ja czytałam książkę... o ile moja Mama jest zafascynowana mi książka srednio do gustu przypadła. Widziałam jeden odcinek serialu(na stancji nie mam TV) przeciętne... przewidywalne za bardzo.
Próbowałam dosyć niedawno przeczytać i przeszłam przez sporą jej część, ale dla mnie raczej nudnawa.
Przekierowanie