Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Osoba pode mną
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tamach "luzów produkcyjnych" można by pobawić się w to:

Znalazłam to na innym portalu.

Gra nazywa się "Osoba pode mną".

Piszę zdanie o osobie, która da post po mnie. Zdanie w trybie oznajmującym - jakieś twierdzenie o tej osobie, które wydaje mi się prawdziwe np. Osoba pode mną lubi muzykę Michaela Jacksona.

Osoba ta pisze, czy to prawda, np: W rzeczy samej, lubię Michaela Jacksona. I dodaje: Osoba pode mną jest maniakiem seksualnym. I tak bez końca, na zagranicznych forach takie wątki ciągną się bez końca.

proszę, zacznijcie. Szczęśliwy
Nicol@ napisał(a):Osoba pode mną lubi muzykę Michaela Jacksona
Kiedyś lubiłem, ale teraz raczej nie przepadam, choć niektóre kawałki są niezłe.

Osoba pode mną lubi spaghetti.
Kocham spaghetti! Duży uśmiech

Osoba pode mną niebawem zaczyna sesję.
ja jeszcze nie zaczynam sesji,bo nie jestem studentką Uśmiech póki co czekam na wyniki matury

osoba pode mną przeczytała całą trylogie Sienkiewicza
owszem i to kilka razy

osoba pode mną to kłamczuch
w pewnym sensie na pewno, bo uwielbiam wkręcać i podpuszczać ludzi na różne głupoty (ale to głownie w realu, żeby ujrzeć śliczną minę wkręcanego :mrgreen: )

osoba pode mną jeździ konno
oj nie, nie jeżdże konnoDuży uśmiech choć kiedyś w przedszkolu na kucyku jechałam Duży uśmiech

osoba pode mną szła piesza pielgrzymką do Częstochowy
szłam ;] i to 2 razy Uśmiech

osoba pode mną lubi szpinak ;]
oooo tak, uwielbiam szpinak Duży uśmiech tylko musi być dobrze doprawiony, tyle samo soli , co cukru. Ciekawą opcja jest też szpinak który spotykaliśmy idąc Beskidami. tez sie jadł go jadło tak na surowo, to takie listki ,które sa kwasne jak sie ugryzie Oczko

Osoba pode mną lubi spać pod namiotem
Nie mam pojęcia, nigdy nie spałam Uśmiech Lubię za to pod gołym niebem, więc pod namiotem zapewne też Uśmiech
p.s. ostatnio przymierzałam się do kupna namiotu xD

Osoba pode mną lubi wspinaczkę.
zdarzyło się parę razy w życiu. ale nie wiem czy lubię. raz tak koczowaliśmy nad jeziorkiem w czasie burzy i było fajnie. :mrgreen:

osoba pode mną dziś się za mnie pomodli :wink:
no dobra, pomodlę się

osoba pode mną ma piegi
Moze trochę ;P

Osoba pode mną nosi okulary.
Nie.
Osoba pode mną ma głowę.
Prorok jaki, czy co?!

Osoba pode mną ma 10 nóg.
Przekierowanie