Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: mrowka93
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Szczęśliwy Więc wiek widać po nickuOczko ale to chyba nie najważniejsze.. Znalazłam to forum buszujac po internecie i przez przypadek zauważyłam, że miałam już tu kiedyś konto Język
Interesuję się poezją, ludźmi, muzyką... Uczę się grać na gitarze we własnym zakresie.. Słucham Dżemu, sdm... Chciałabym zostać psychologiem... A na tym forum szukam :mrgreen:
Pokój z Tobą siostrzyczko, ale czy aby na pewno masz 93latka... :shock: Duży uśmiech :wink: Oczko
Cześć Mrówka Uśmiech
Zatem miłego szukania :mrgreen:
Czuj się jak u siebie i zapraszamy do dyskusji Uśmiech
Witaj Uśmiech


Owocnego forumowania Duży uśmiech
Wojtek37 napisał(a):Pokój z Tobą siostrzyczko, ale czy aby na pewno masz 93latka... :shock: Duży uśmiech :wink: Oczko

Nie pomyślałeś, że to może być rocznik Język
:?:
Witaj mrówko Uśmiech
Nie no 93 jeszcze nie mam :mrgreen: Przyznaję źle sprecyzowałam to rocznik... Żeby nie było 1993, bo mnie posądzicie o długowieczność :wink:
Przecież Tomasz32 żartował... Ikonka przymrużenia oka znaczy... to, co znaczy przymrużenie oka.
Cześć mrowka93. Ja też lubię Stare Dobre Małżeństwo.
Witaj wielowieczna Mrówko :mrgreen:
omyk napisał(a):Przecież Tomasz32 żartował...
O kurczę - Tomasz jakoś ukrył się przede mną. A co on napisał?
Ej lol, to był Wojtek Duży uśmiech Sorry, to chyba z nadmiaru nauki. #-o
Wiem, że żartował spokojnie Uśmiech a co do nauki coś w tym jest.. za mało źle za dużo tez źle :roll:
Wiesz coś o tym Mrówka? Duży uśmiech
Uczysz się w liceum/technikum? Uśmiech Na jakim profilu?
Witaj mrówka Uśmiech
Liceum,a profil humanistyczny, dość typowa klasa...bardzo tolerancyjna :mrgreen:
Przekierowanie