Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Wybierz życie! Bierność, też wyborem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To nie błaha sprawa! Nie chodzi o zwykły "podpisik". Wagą są miliony dzieci, które będą zabijane rok, w rok, gdy na to pozwolimy.



Możesz, uczynić wiele dobra.

Od Ciebie zależy, czy obojętnie przejdziesz obok milionów dzieci nie patrząc na krzywdę, którą zamierza im się zrobić odbierając prawo do życia,

czy pomożesz im żyć?

Jak pomóc?

Wchodząc na strone:

http://www.stopaborcji.pl/ustawa/wp-cont...-karta.pdf

Możesz wydrukować listę, wpisać się i zaproponować ludziom, w swoim otoczeniu.

Pamiętajmy, odpowiedzialność, za czyny nie leży tylko w krwawych rękach oprawców, ale i na nas -> jeżeli będziemy bierni.

Bierność, też jest wyborem.

[Obrazek: ratuj_mnie.jpg]
Przykro mi nikt na takie coś nie pójdzie - patrząc na wymagane dane osobowe. Imię i nazwisko poświadczone własnoręcznym podpisem jak widać już na dzisiejsze czasy nie wystarcza. Szczegółowe dane adresowe, numer PESEL?! To już gruba przesada.. kiedy cała akcja dobiegnie końca to ciekawe komu ten komitet zacznie sprzedawać tego typu poufne dane. [-(
No niestety w Inicjatywie Ustawodawczej trzeba wpisać NR PESEL, adres, ostatnio wypełniałem takie coś w sprawie zaostrzenia kar dla katów zwierząt. Także, nie ma się czego obawiać...
jak zbierali odnośnie przywrócenia Trzech Króli to też takie karty z PESELem były w kościołach

... i przywrócili święto ...
Takie inicjatywy bez wsparcia modlitewnego nigdy jeszcze nie odniosły powodzenia.


W Wiedniu ksiądz prowadzący demonstracje przed kliniką aborcyjną zrobił już wg niego wszystko co się dało i nic, i wtedy zaczął się modlić i pokazały się realne owoce. Także póki nie będzie wołania do Boga-kicha. Dalej- Bogu spodobało się zbawić swiat przez głupstwo głoszenia Słowa, i to jest zadaniem, bo co z tego jak tu sie cieszymy że jakieś poparcie jest jak inne forum i kobiety porównują jakiej wielkości płody były i jak wyglądały, polskie forum.
Myślę, że Wojtek ma rację. Same akcje nie wystarczą. Potrzeba dużo modlitwy, trzeba poruszyć niebo, zagonić świetych do pracy, aby nam pomogli, wtedy jakieś owoce będą. Z drugiej strony : te dane są potrzebne do tego, aby móc zatwierdzić taka listę, bez danych taka lista zawiera zwykłe duchy, takich anonimów na liste można by wpisać tysiące lub miliony. Konkretne dane pokazują, że w danej sprawie swój protest czy też swoje zdanie składaja konkretne osoby, które zyją,

Tak więc warto tą akcję objać modlitwą. Zresztą nie tylko tą, gdyż na Facebooku także jest akcja "STOP ABORCJI", ZA KTÓRA TAKŻE WARTO SIE MODLIĆ, ABY JAK NAJWIĘCEJ URATOWAĆ POCZETYCH DZIECI.
I co zrobił ktokolwiek z Was coś odnośnie tej inicjatywy? Dużo modlitwy tu potrzeba na pewno. Ja postaram się pogadać o tym z Kapłanem opiekującym się moją parafią. Może coś ruszy w temacie.. :?
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Myślę, że Wojtek ma rację.
Wojtek? :mrgreen:
Dzięki Scott za zwrócenie uwagi. Pomyliło mi się z twoim loginem, który też jest zielony. Uśmiech Wojtek tutaj nie brał udziału w dyskusji. MEA CULPA. :mrgreen:
Spoko Duży uśmiech

Ogólnie to widzę nadzieje że już za niedługo coś może pojść do przodu. A to dzięki Bolesławowi Piecha którego poglądy są katolickie, na wskroś i tutaj choćby:

Cytat:Bój o in vitro trwa. Kościół jednoznacznie opowiedział się za projektem ustawy Bolesława Piechy zakazującym metody zapłodnienia pozaustrojowego.
http://www.tvn24.pl/6785,36,magazyn24.html

Projekt PiS to jedyny projekt który miał aprobate abp Henryka Hosera szefa zespołu ds. bioetycznych Episkopatu.


To i w kwestii aborcji coś powinno pójśc w dobrą stronę bo ten człowiek to powazny kandydat na ministra zdrowia. Tak więc chciałbym zachęcić do głosowania na ludzi których popiera Kościoł, wtedy bedzie można dużo zmienić.
Przekierowanie