Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Zgłaszanie znalezionych błędów w nowej wersji forum.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Tutaj zgłaszamy wszelkie błędy znalezione w nowej wersji forum.
Może wydam się niekumata, ale na moim ekranie nie widzę avatarów użytkowników, poza kilkoma, a i mam też problem z wstawieniem swojego avatara. Myślę, że pomału, kiedy dotrze do mojej świadomości nowy obraz forum oraz kiedy zaaprobuję w świadomości te zmiany, będzie wszystko ok. i da się z tym żyć.Niezdecydowany
czas jest opóźniony o godzinę
awatarów nie ma - ja się domagam!
nie mogę edytowć/redagować swojego profilu
czemu jako moderator nie mam opcji edytowania posta usera, a jedyne co mam z panela moderacyjnego to możliwość dania warna?
(21-08-2011 15:36 )spioh napisał(a): [ -> ]czemu jako moderator nie mam opcji edytowania posta usera, a jedyne co mam z panela moderacyjnego to możliwość dania warna?
Już naprawione Uśmiech Proszę o sprawdzenie i potwierdzenieUśmiech

(20-08-2011 13:08 )Nicol@ napisał(a): [ -> ]Może wydam się niekumata, ale na moim ekranie nie widzę avatarów użytkowników, poza kilkoma, a i mam też problem z wstawieniem swojego avatara. Myślę, że pomału, kiedy dotrze do mojej świadomości nowy obraz forum oraz kiedy zaaprobuję w świadomości te zmiany, będzie wszystko ok. i da się z tym żyć.Niezdecydowany
Awatar możesz dodać wybierając: Panel użytkownika > Zmień awatar > Wybierz plik i wybierasz plik z awatarem na Twoim komputerze > potwierdzasz przyciskiem Zmień awatar.

(20-08-2011 22:46 )Dezerter napisał(a): [ -> ]czas jest opóźniony o godzinę
awatarów nie ma - ja się domagam!
nie mogę edytowć/redagować swojego profilu
U mnie czas jest OK, sprawdź w ustawieniach: Panel użytkownika > Edytuj opcje > Opcje daty i czasu.
Profil można edytować jak powyżej: Panel użytkownika w lewym menu wszystkie dostępne opcje do edycji. Uśmiech
ok, jest opcja Uśmiech
Zauważyłam, że zmniejszanie oraz zwiększanie czcionki jest bezsensem, bo ta i tak nie ulega zmianie. Mówię tu o treści postów.
test - Czy chodzi Ci o to?
*Jak widać działaUśmiech
Trzeba zwracać uwagę na tagi tzn te oznaczenia --> Tak powinien być oznaczony tekst jeśli chcemy np pogrubić tekst. Nalezy tez pamiętać o tym, aby nie było odstępów miedzy nawiasem a pierwszą lub ostatnia literą czy znakiem np kropką. Odstepy (spacje) powodują złe działanie tych funkcji tj tagów.
(31-08-2011 09:39 )Wojciech napisał(a): [ -> ]test - Czy chodzi Ci o to?
*Jak widać działaUśmiech
Tak, już jest ok.
Mam natomiast taką małą rzecz do naprawy, chyba do naprawy, lub to ja nie potrafię, a wtedy to mnie trzeba naprawić.Szczęśliwy W tamtej grafice forum umiałam zacytować urywek czyjegoś postu, teraz nie potrafię tego zrobić. Tzn, potrafię, stosując wiele zawiłości, a to:
[słowo:quote]... tu kawałek cytatu z czyjegoś postu...[słowo:/quote],
a wtedy był konkretny wyznacznik, który cytował słowa, jakich chciałam użyć odpowiadając. Zaznaczałam tekst, klikałam na ten wyznacznik i powstawał konkretny kawałek cytatu czyjegoś postu.
Tej opcji nie ma w tej wersji forum, ale można korzystać z tagów i tak zacytowanie czyjegoś tekstu wymaga użycia nastepujacych znaków i tagów:

Kod:
Wstawiamy:  [quote="login użytkownika"]cytowany fragment postu[/quote]

Powinno dzialać bo ja już tak robiłem i było ok. Oczywiście należy pamietać o braku odstepów przed i za nawiasami kwadratowymi.
Jakby nie działało to prosimy o zgłoszenie.
I jest jeszcze coś takiego jak "magiczny" Uśmiech plusik : [Obrazek: postbit_multiquote.gif]. Polecam przetestować, bo klikając na ten plusik przy poście dodajemy do szybkiej odpowiedzi posty do cytowania - może być kilka i decydujemy klikając na: Zacytuj te posty teraz czy mają być dodane teraz w naszej odpowiedzi, czy chcemy je odznaczyć. Ale najlepiej to przetestować tę funkcjonalność osobiście klikając chociażby przycisk: podgląd po wykonaniu jakiejś akcji. I oczywiście wtedy możemy zaznaczyć taki post i usunąć co nam się nie podoba.
Pozdrawiam.
TOMASZ, tak też robiłam
TOMASZ32 --> SANCTI napisał(a):Powinno dzialać bo ja już tak robiłem i było ok.
i zrobiłam_widać, że mi się udało.
TOMASZ, zauważ, że ta strzałka lub myślnik w twoim loginie przyjęła bliżej nieokreślone oznaczenie ( > ) ?
Spróbowałam też tak, jak proponuje Wojciech
Jednakowy stopień trudności. Też się udało Wojciechu.
Panowie dziękuję za trud i cierpliwość do mojej osoby.Zawstydzony
http://e-sancti.net/forum/index.php - tu jest forum na którym logowanie działa
jest też wiele odnośników na to samo forum (chyba) z tego pierwszego forum na inną domenę: http://esancti.linuxpl.info/forum/ gdzie logowanie nie działa
Moglibyście się zdecydować? Bo łażę po forum i mnie wylogowywuje, bo link wskazuje na "inne" forum.
Np jak się kliknie na ten głupi baner: "Odwiedź TEN TEMAT
i odpowiedz na pytanie: Który styl graficzny najbardziej Ci się podoba?" to tak właśnie się dzieje.
Inna wkurzająca rzecz: na stronie głównej i w podforach jest opcja "Oznacz działy jako przeczytane". Natomiast w liście tematów nieprzeczytanych nie ma tej opcji, a przecież to miejsce, w którym jest ona najbardziej oczywista.
kilka razy musze sie logowac
Stron: 1 2
Przekierowanie