Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: misje w Australii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W telewizji razem.tv znalazłem badzo ciekawy materiał o ewangelizacji w zdechrystianizowanym środowisku wielkiego miasta w Australii, gdzie została wysłana polska rodzina:
http://razem.tv/filmy/-/Rodzinami-jada-n...e-z-Polski
Ciekawią mnie wasze refleksje
Lepiej przejść się do psychologa, ogarnąć sobie dobry psycholog opole jest i tam chodzę i też polecam to jest dobre i możliwe że wyleczymy się razem
Wiesz, ale Sant nie ma się z czego leczyć, jest zdrowy psychicznie, ale jesli ty masz problemy z psychika to korzystaj z pomocy. Natomiast Sant przedstawił ważną sprawę Ewangelizacji w zdechrystianizowanej Australii i jest to naprawdę istotna sprawa, gdyż wielu ludzi odeszło lub odchodzi od Boga, ich wiara często jest niszczona przez katechezę świata, która zakłada życie bez Boga lub była lub jest niszczona przez systemy polityczne.

Taki film pozwala zobaczyć jaką trudną misję podejmują chrześcijańskie rodziny poświęcając sie dla Chrystusa i innych ludzi zostawiając wszystko i jadąc do obecgo kraju, aby tam swoim życiem dawać świadectwo działania Boga. W żadnym wypadku nie widać tutaj jakichkolwiek oznak choroby, ale ogromne poświęcenie, ofiarność, miłość do bliźnich i Chrystusa. Jeśli ktoś tego nie widzi tzn że sam jest chory, przede wszystkim na ślepotę.
Przekierowanie