Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: INSPIRUM ogłasza nabór na chór i solistów :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szczęść Boże, jako jedna z wokalistek formacji INSPIRUM z Trójmiasta, chciałabym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich z okolic na już drugi nabór wokalny do naszego zespołu Uśmiech

Masz zapał? Kochasz śpiewać? Chcesz głosić Dobrą Nowinę innym? Zapraszamy!! Uśmiech Oto kilka szczegółów:

INSPIRUM - dołącz do kilkudziesięcioosobowej trójmiejskiej formacji muzyki chrześcijańskiej. Profesjonaliści i pełni pasji amatorzy, poszukujący nowoczesnych środków wyrazów w realizowanych przez siebie projektach oraz posługach. Muzyka, śpiew, modlitwa, świadectwo, wizualizacje 3D, teatr tańca, nowe perspektywy.

Poznaj nas bliżej na http://www.facebook.com/INSPIRUM.

Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne:
26.09.2012, godz. 19:00 (środa).
Par. Bożego Ciała, ul. Piecewska 9,
Gdańsk-Morena (dom parafialny)

W planie:

- krótka prezentacja Inspirum (projekty, najważniejsze posługi, system pracy)
- wspólne rozśpiewanie,
- rozmowa indywidualna / przesłuchanie (kilka ćwiczeń na zbadanie skali + wykonanie dowolnie wybranych 2 utworów: spokojnego oraz dynamicznego)

Wzorem ubiegłego roku, serdecznie prosimy o zgłoszenie (w jakiejkolwiek formie) chęci wzięcia udziału w spotkaniu: kontakt@inspirum.pl, poprzez facebook lub osobiście, co pomoże nam usprawnić przebieg rekrutacji. W przypadku jakichkolwiek pytań - jesteśmy do Waszej dyspozycji pod wskazanymi formami kontaktu.

www.facebook.com/INSPIRUM
kontakt@inspirum.pl

Pozdrawiamy
Zespół Inspirum

[Obrazek: 542482_459014100798073_338414060_n.jpg]


Do zobaczenia!!

STAY INSPIRED!
Jakbym była bliżej, zgłosiłabym się Duży uśmiech Uśmiech
Z tego wszystkiego to ja mam tylko zapał. Jeśli chodzi o odstraszanie publiczności mogę wam się przydać.
Do przodu pafni, chrześcijanowi nigdy nie wolno się zatrzymać w miejscu. Chrześcijanin musi iść dalej prosząc Boga nieustannie żeby go zmieniał. Nigdy nie ustawaj.Oczko Tak to Judasz zrobił, to tragedia była przecież.
Judasz to chyba nie miał wyboru, ja natomiast mógłbym sie zrealizować w oazowym kabarecie wtedy to co uchodziłoby za fałsz tam by mi oklasków przysporzyło .
Oczywiście że miał, przez każdą chwilę życia. Kiedy wielu usłyszało że Jezus jest Mesjaszem cierpiącym, a nie zwycięskim królem przestało za Nim chodzić. Jusasz będąc uczciwym mógł zrobić to samo. Ale pozostał. Dlatego Jezus powiedział że jeden z was jest diabłem, a diabła cechuje przede wszystkim dwulicowość. Kierowany przez chęć zemsty, odegrania się-30 srebrników bez handlowania się nawet pokazuje że wcale o kase nie chodziło. No ale na koniec-jego grzech, od zaparcia się Piorta kiedy Jezus najbardziej świadków potrzebował wiele gorszy nie był. Zresztą jego nie łączyła relacja z Mistrzem jak Piotra który gdzieś tam chodził za Nim na dziedziniec arcykapłana, inni mówili "Panie" Judasz zawsze- Nauczycielu. Nauczyciela się słucha albo nie, ale relacji za bardzo z nim nie ma, w Piorta Zły nie wstąpił jak się zaparł, w Judasza podczas Eucharystii tak- to też pokazuje właśnie brak relacji z Jezusem. No i właśnie na koniec przez nie oddanie się pokucie, ale chęć "dołożenia sobie" skończył jak skończył. Ale wybór miał do samego końca.
Tylko gdyby nie Judasz to co by było dalej?
Ale zdaje się robi się off-topic.
Bóg wie. Czasami trzeba po prostu przyznać że się nie wie, za to Bóg wie wszystko właśnie... Ale napewno ludzie byliby przez Jezusa zbawieni.
Wtedy byliby zbawieni? To nigdy by internetu nie poznali, a nas by świat nie zdążył wydać na swój padół. Więc nie bylibyśmy zbawieni...
Na pewno Bóg by dokonał zbawczego aktu... Bez przesady że jeden człowiek, który wybrałby dobro zamiast zła pokrzyżowałby taki plan Boży.
Ciekawa dyskusja pod tematem o naborze wokalnym Oczko

Dla zainteresowanych - TO JUŻ DZIŚ!! Uśmiech Do zobaczenia Uśmiech
Przekierowanie