Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Zachwyt Putinem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem jak was ale mnie irytuje obraz Putina pokazywany w mediach, zachwyt nad jego wielką przemianą, myślę że udaje. A co wy myślicie na ten temat ?

Załączam krótki artykuł na powyższy temat:

Cytat: Posted on gru 30, 2013 | 4 comments
Media zalała fala euforii tuż przed świętami. Powód? Ułaskawienie Michaiła Chodorkowskiego. Rozmaici goście zapraszani do dyskusji we wszelakich programach informacyjno-publicystycznych, wylewając z siebie potoki mniej lub bardziej sensownych słów, dawali wyraz temu hurraoptymizmowi. Ja natomiast powiem tylko jedno – brawo Putin!
Nieważne jest przecież czy nasz dysydent poszedł siedzieć za brudne machinacje finansowe czy też za niewinność! Kogóż obchodzi fakt, że za te osiem miesięcy i tak skończyłby odsiadkę? Cóż z tego, że jego matka nie od wczoraj walczy z rakiem? Któż się jeszcze śmie zastanawiać nad tym iluż to jemu podobnych odsiaduje „za swoje” w koloniach karnych?! To wszystko jest absolutnie nieistotne wobec majestatu i miłosierdzia prezydenta-cara. Najistotniejsze jest dla całej tej debaty przewijającej się przez media, czy Putin zdobywając się na wyżyny ludzkich odruchów motywowany był względami humanitarnymi czy też może gorącym pragnieniem ocieplenia swojego wizerunku przed nadchodzącymi wielkimi krokami zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi lub też – kto wie? – może miał na uwadze negocjacje z Unią Europejską o wejście Federacji Rosyjskiej do strefy wolnego handlu.
Jak przystało na świąteczną atmosferę wszyscy cieszą się z powrotu na wolność po dziesięciu latach odsiadki jakże im drogiego Chodorkowskiego, nie zważając na to że nikt nie ma mocy mu tych lat zwrócić. Więc dlaczegóż się cieszą? Czyżby faktycznie mieli na względzie jego dobro, rozprawiając o jego hipotetycznie promienistej przyszłości? Czyżby upatrywali w fali tej dobroci – bo przecież nie wolno nam zapomnieć o członkiniach Pussy Riot, zwolnionych z odbywania zasądzonej im kary na cztery miesiące przed jej upływem – szansy na wolną Rosję? A może jest w tym coś więcej?


Author: Wojciech Greń

http://mozecoswiecej.pl/?p=180
a czego spodziewasz się po mediach ?
zachęcam :
http://www.youtube.com/watch?v=8i0a7RxiAxk
że będą rzetelnie przekazywać nam informacje Uśmiech
Dla zasady nie ufam komunistom: i nie ważne czy radziecki czy eurokrata.
Putin to cwany lis, kto pamięta tragedie na okręcie podwodnym gdzie wszyscy zginęli przez to, że Putin nie zezwolił na akcje ratunkową norweskiej jednostki ten wie, że to zły człowiek. Przykładów było więcej.
(09-02-2014 19:47 )siloam napisał(a): [ -> ]Dla zasady nie ufam komunistom: i nie ważne czy radziecki czy eurokrata.
Przecież to oficer KGB. Co się dobrego po takich można spodziewać?
Bez skrupułów Uśmiech
Ktoś kto chce przejmować pół świata jak może być dobrym człowiekiem? Media mogą pokazywać sobie co chcą, a Putin to samo zło wg mnie :/
Nie wiem kim tu się zachwycać. Drugi Hitler...
No właśnie a w mediach jeśli chodzi o Ukrainę rzadko używa się określenia wojska rosyjskie zamiast niego separatyści tylko dlatego że część miejscowych stanęła po stronie okupanta.
No nie tylko dlatego i w tym w zasadzie problem, media (a raczej ich większość) nie sprawiają wrażenia niezależnych.
Chyba nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy zachwycają się tym człowiekiem.
hm być może to udzie którzy chcieliby rządzić światem Duży uśmiech
W Rosji wszyscy kochają Putina. Lubią twardą władzę. Taka mentalność.
Przemiana jak była okazało się ostatnimi czasy...

______________________
zaopiekuję się psem
W Rosji ma dalej bardzo duże poparcie i to wśród wszystkich warstw społecznych
Przekierowanie