Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Terroryzm
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie wiem czy umieściłam ten temat w dobrym miejscu dlatego proszę moderację o przeniesienie tematu jeśli zachodzi taka potrzeba.


Terroryzm Wiemy że jest domenom Muzułmanów ale czy tylko?
Jak my możemy go zwalczać? Wiadomo że modlitwą o pokój na świecie ale jak jeszcze?
Co sądzicie o atakach terrorystycznych?
Terroryzm naszego kraju nie dotyczy i wątpie że jest jeszcze jakimś innym domem niż muzułmanów możliwe że jakaś sekta to propaguje a tak to nie wiem
Teraz się uspokoiło zresztą w naszym kraju to mało prawdopodobne kto by zaatakował taki biedny kraj ? raczej nikt.
Owszem Europa powinna stanowczo zadziałać w kwestii zarówno zamachów, islamu, ale alei imigrantów z bliskiego wschodu. Obawiam się, że Europa może byc w przyszłości bardziej prawicowa i nacjonalistyczna. Tez to niebezpieczne. U nas po takich wydarzeniach (oby sie nie powtórzyly) znienawidzona straszliwie przez ludzi o poglądach silniej prawicowych, może zapomnieć o wygranej gdy nie zmieni poglądu w sprawie uchodźców.
Groźba terroryzmu we współczesnym świecie rośnie dlatego, że w najbliższych latach może się nim zająć większa liczba sprawców mających zamiar i możliwości posługiwania się środkami masowej zagłady. Autorzy niniejszej publikacji wytyczają ścieżki nowej wojny z terroryzmem, rozpoczętej 11 września 2001 r. Rozwiązania militarne nie rozstrzygną palących problemów współczesnego świata, społeczność międzynarodowa będzie więc musiała zbudować bariery powstrzymujące rozwój terroryzmu.
Niestety jest to coraz bliżej Polski Smutny
Przekierowanie