Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Pomoc w wyborze kredytu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, potrzebuję pomocy w wyborze kredytu na rozkręcenie firmy. Czy ktoś Was korzystał z czegoś takiego http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus ? To dobra oferta?
Idea Bank ma dobre, ale lokaty. Kredyty już niekoniecznie, ale jest to możliwe. Trzeba przeanalizować ofertę wszystkich pozostałych banków.
Wygląda ok, jeśli naprawdę musisz skorzystać z kredytu to można brać.
teraz są różne dotacje i myślę, że można się obejść bez kredytu
Zgadzam się z wypowiedzią erma11 Uśmiech, po co kredyt jak są dotacje Uśmiech
(03-08-2015 13:03 )Karola79 napisał(a): [ -> ]Zgadzam się z wypowiedzią erma11 Uśmiech, po co kredyt jak są dotacje Uśmiech

Nie wszyscy jednak mogą dostać dotacje, wiem z własnego doświadczenia. Poza tym przy dotacji kredyt też jest bardzo często potrzebny.
Ja na szczęście nie brałam nigdy kredytu i mam nadzieję,że tak pozostanie;-).
Też nie ufałabym IdeaBankowi w sprawie kredytów. My z mężem braliśmy kredyt w Credit Agricole i jestem w miarę zadowolona
E tam Idea Bank to jednak chyba jedyny bank tak przyjazny małym przedsiębiorcom.
Każdy Bank jest dobry, jeśli spłata idzie bez przeszkód. Problemy są dopiero wtedy, gdy są problemy. Wtedy można poznać jaki naprawdę jest bank.
tylko, że na dotacje czeka się znacznie dłużej niż na kredyt...
________________
jagt efter bukke
Jak już założysz tą firmę to pomyśl o lokacie, to fajny i bezpieczny pomysł na pomnożenie swojej gotówki, a przyda ci się ona przy spłacaniu kredytu Oczko
Opinie ma dość dobre, więc jeśli warunki Tobie odpowiadają to korzystaj. Powodzenia.
Jeśli dostaniesz, to ideabank jest ok. Sama nie miałam z nimi do czynienia, ale kuzynka owszem i wszystko bez problemów się odbyło.


______________________
nieruchomosciweb.pl, oferty Mazowsze, praca w Pabianicach, remontal.pl
Polecam jak rozenzac się w rankingach kredytów. Teraz sporo zmian sie szykuje w kredytach, więc warto często i bardzo dobrze przyjżeć się ofertom banków. Czy np nasz kredyt bedzie zmianiał oprocentowanie czy nie. osobiscie polecam Alior bank
Stron: 1 2
Przekierowanie