Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Magnat Ceramic, jaka jakość?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Malowaliście może w domu swoje ściany farbą z Magnat Ceramic? Przypadł mi do gustu jeden z odcieni beżu i wyjątkowo bardzo chciałabym mieć ten kolor u siebie na ścianie w salonie. Aż dziwne, bo kocham biel i wszystkie ściany mam białe. Salon postanowiłam niedawno przemalować. Zależy mi na dobrej jakości dlatego chciałam zapytać o opinie
Ja malowałem taką farbą ściany i jestem zadowolony. Jakość naprawdę jest wysoka
Są ok. Ja jestem z nich bardzo zadowolona. ładnie kryją i nie ma smug. Trzeba tylko dobrze dobrać wałek o odpowiednim włosiu i nie będzie żadnego problemu z malowaniem. Usuwanie zabrudzeń jest proste. Ja mam mieszkanie pomalowane bardzo jasnym kolorem Kocie Oko a nie mam problemów z usuwaniem zabrudzeń.
Również jestem bardzo zadowolony z jakości tej farby. Wysoka jakość i całkiem dobrze się prezentuje.
Moim zdaniem farby są bardzo dobre. Szczególnie sprawdzają się przy małych dzieciach są zmywalne i bardzo ładne mają kolory.
Również jestem pod wrażeniem. Kolory są bardzo nasycone, a co najważniejsze, wszystko można zmywać.
Bardzo duży plus jest to, że jest bardzo dobrze zmywalna. Jedna chyba z lepszych na rynku.
Jakoś tej farby akurat jest bardzo dobra. Mam nią pomalowane całe mieszkanie.
Ja mam i jestem zadowolona. Nie miałam z nią żadnych problemów.
Uważam, że jest to całkiem dobra farba. Mam nią pomalowaną sypialnię i wszystko jest z nią ok.
Też właśnie szukam farby do mieszkania i czytam różne opinie, o tej wydaja się dobre.
Przekierowanie