Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Co was dzisiaj zdenerwowało:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Powiem wam że ja mam dzisiaj ciężki dzieńSmutny Wszędzie szukałam nowego akumulatora. Ale albo za długi albo moc za małaUśmiech Masakra!!!

A Wam co dzisiaj popsuło humor???
TVPiS
Mnie denerwuje bałagan w domu, który się zrobił podczas remontu. W każdym razie już pod oknem stoi kontener na gruz firmy, który cudem udało mi się załatwić dzięki http://ekowroc.pl/ i mam nadzieję, że do jutrzejszego południa wszystko uda się uprzątnąć.
Popsuł mi się samochód i musiał na lawecie pojechać do warsztatu. Ciekawe ile wyniesie naprawa.
Mnie dziś zdenerwował poniedziałekUśmiech Najgorszy dzień w tygodniuUśmiech
Wychodząc dziś do pracy postanowiłam wystawić swoje pranie na balkon by przewietrzyło się. Była ładna słoneczna pogoda. Jednak jak wróciłam była przerażona. Całe moje pranie było w łapkach kocich. Wspomnę, że mieszkam na parterze. Bardzo mnie to zdenerwowało dlatego też zakupiłam zabezpieczenie balkonów przed kotami w formie specjalnej siatki w sklepie *usunięto reklamę*. Mam nadzieję, że to zabezpieczy mój balkon przed niechcianymi lokatorami.
Mnie regularnie po drodze do pracy denerwuje to, że inni wymuszają pierwszeństwo na rondzie. Zero kultury.
Mój szef nie dał mi premii. A tak się na nią nastawiłam. Szkoda że ci co mają dużo kasy nie potrafią docenić pracy innych.
Ja dzisiaj o dziwo mam świetny humor i póki co nic mnie nie zdenerwowało Uśmiech
Mnie ostatnio denerwuje to, że nie mogę spać i budzę się około 4 nad ranem.
Jakiś czas temu zdenerwowałam mnie kobieta, która porysowała mi auto na parkingu ! Ale od kilku dni dopisuję mi dobry humor Uśmiech Oby jak najdłużej. Uśmiech
Ja to w sumie rzadko kiedy się denerwuję, po prostu staram się unikać stresu, to tylko szkodzi zdrowiu Oczko Ale jak już się zdenerwuję to tak porządnie Oczko
To, że w pracy znowu mój pomysł nie przeszedł, chociaż był dobry. Chyba szef mnie nie lubi
Dzisiaj nic mnie nie zdenerwowało. Wszystko jest w najlepszym porządkuUśmiech
PoniedziałekUśmiech Denerwuje mnie on co tydzień.
Stron: 1 2
Przekierowanie