Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: Ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna Młodzi - Młodym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Anonymous

nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszęUśmiech
Daidoss jak bedziesz wiedzial o ktorej sa msze to daj zanc oki na PJ bede wdzieczny
Jak coś będę wiedział to dam znać Uśmiech
Ewa napisał(a):nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszęUśmiech

Wiemy, wiemy Uśmiech To bez złośliwości Duży uśmiech

[ Dodano: Sob 09 Lip, 2005 20:06 ]
Zazdroszczę Wam tej atmosfery, o to mi chodziło. Też bym sie z niektórymi osobami z chęcia zobaczyła Smutny
Nic prostrzego, wystarczy się tam wybrac Uśmiech

No Ewcia znów bedzie czas aby sobie chwile wspólnie pogadać Duży uśmiech

Anonymous

i może wreszcie wspólnie poewangelizować :wink:
:mrgreen: hehe o tak Uśmiech
a ja będę już 4 raz :]
tym razem jako ekipa - będe siędział w biurze i klepał relacje z każdego dnia Uśmiech

no ktoś musi tyrać Oczko

pozdrowienia dla wszystkich ewangelizatorów i wszystkich którym bliskie jest głoszenie słowa Bożego!
Daidoss napisał(a):Nic prostrzego, wystarczy się tam wybrac Uśmiech

No Ewcia znów bedzie czas aby sobie chwile wspólnie pogadać Duży uśmiech

Gdyby to było takie proste, to bym nie marudziła, jak będę mogła, to może na weekend dojadę do Was, ale to palcem na wodzie pisane, ech...
SamotnyMis napisał(a):Daidoss jak bedziesz wiedzial o ktorej sa msze to daj zanc oki na PJ bede wdzieczny

smotny, jestem odpowiedzialny za specjalny serwis informacyjny na tegorocznym Przystanku, więc o wszystkim będzie sie można dowiedziec na stronie
http://www.przystanekjezus.pl
mnie niestety na PJ nie będzie, hm to napewno super doświadczenie ewangelizacja tam...szkoda bo chętnie bym z Tobą Ewa znowu poewangelizowała Uśmiech
Mnie także nie bedzie na tym. Nie lubie takiego klimatu. Jestem tymem faceta, który nie lubi brudu, choć sam żyje skromnie
Ja też nie lubię brudu. Nie jadę tam z powodu brudu...
Futrzak napisał(a):Ja też nie lubię brudu. Nie jadę tam z powodu brudu...
No tak, ale sam nie wiedziałbym co tam robić. Mógłbym się tłumaczyć ciągle, że mam max daleko, że coś. A pradwda chyba jest taka, że nie chce tam jechać.
[glow=red][center]Przystanek Jezus 2005 czas zacząć !!!!
Do zobaczenia za tydzień.
Proszę o modlitwę w intencji tej inicjatywy !!!![/center]
[/glow]

A codzienną relacje możecie śledzić na http://www.przystanekjezus.pl/
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie