Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: www.forumchrzescijanskie.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Anonymous

Wlasnie ruszylo nowe Chrzescijanskie Mlodziezowe Forum ,prosimy o silne wsparcie postami Ciekawe tematy. Zagladnij sam

http://www.forumchrzescijanskie.pl

prosimy o dzielenie sie ze znajomymi informacja - moze beda zainteresowani

Pozdrawiam Administrator i cala ekipa forumchrzescijanskie.pl

[Obrazek: forum7xm5fe.gif]
dominik_1983 napisał(a):Powinno być poprawnie wg mnie: Jaką rolę w naszej wierze pełni każda z 3 postaci Bożych? Prezcież Bóg jest tylko jeden tyle, że pod trzema postaciami. To nie ulega wątpliwości, więc jakbyś mógł to popraw ten opis na właściwy mniej więcej taki jak Ci podałem.

Dominik Bóg jest Jeden w trzech Osobach. Tak będzie poprawnie Duży uśmiech
Na tym FORUM znajduje się grupka osób, która użądza sobie kpiny z Katolicyzmu. Dlatego szcególnie NIE polecam tego "Chrześcijańskiego" Forum.
Masz na myśli protestantów??
Nie wiem kim są, ale nie podoba mi sie ich podejście do sprawy. Co innego podaja w założeniach a co innego pisza.
Tak Daidoss, protestanci są obecni na tym forum Duży uśmiechDuży uśmiech

Pozdrawiam.

Anonymous

powiem wiecej... katolicy tez 8)
Daidossie a nie uwazasz ze nie ocenia sie ludzi... to nieladnie :roll: i nie po chrzescijansku :!:
serdecznie zapraszam na http://www.forumchrzescijanskie.pl
owszem sa tam nie tylko katolicy ale czy katolikom nie wolno błądzić?? kazdy z nas cale zycie szuka, osobiscie przyznaje sie ze jestem strasznym grzesznikiem i do idealnego baaaaaaaardzo duzo mi brakuje!! uwazam ze jedynie idealny czlowiek moze oceniac i szufladkowac a reszta raczej nie ma do tego prawa... jedynym sedzią jest Bóg :!:
wiec prosze o wiecej miłosci a mniej krytyki
dziekuje za uwage :!: Duży uśmiech
ale krytyka tez jest ptrzebna zeby mozan bylo poprawiac te bledy ktore sa wypatrzone bo inaczej jak czlowiek mial by sie poprawic bez znajomosci swoich slabosci
Gonzo:
Cytat:ale krytyka tez jest ptrzebna zeby mozan bylo poprawiac te bledy ktore sa wypatrzone bo inaczej jak czlowiek mial by sie poprawic bez znajomosci swoich slabosci
Bez wątpienia, krytyka jest potrzebna. Ale krytyka musi zawierać jakieś uzasadnienie stanowiska krytykującego, żeby mogła odnieść pożądany skutek.
Po drugie po przeczytaniu kilku postów, trudno oceniać całe forum.
Ja też mogłabym na waszym forum wyciągnąć niezłe "kwiatki" i sformułować opinię krytyczną - tylko po co? Czemu to ma służyć?
Jeśli ktoś wierzy w Boga i chce nieść Słowo Boże, tym którzy tego potrzebują, nie powinien atakować tych, którzy wespół z nim to robią.
Biskup Krasicki, bardzo celnie ujął to w maksymę: "Zły to ptak, który własne gniazdo kale".
Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle. Taki jestem, nie lubię być tam gdzie się źle czyje gdzie mnie nie chcą.

Nie lubię gdy się pisze na chrześcijańskich forach jak prostacy. Gdy ktoś nie lubi o. Rydzyka nie wyraża się o nim w ten sposób w jaki się wyrażono na tamtym Forum.

Koleżanka napisała, ze ma 3 słowa do ojca prowadzonego. Niestety znam ta mp3 z tym nagraniem gdzie słuchacz powiedział 3 słowa ojcu prowadzonemu.
Także czytając takie coś na Forum chrześcijańskim nie jest pochlebne.

Także nachodzenie mnie na stronie i pisząc pierdy w Księdze Gości aby pokazać jaki jestem zły. To miało niestety wymiar sekty to co zostało napisane. Takie nachodzenie.
Cytat:Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle.
:shock: Te kulturalne słowa nie wymagają komentarza. Ja bym o dyskutantach Waszego forum nie odważyła się czegoś takiego napisać. Nawet gdyby spotkała mnie tu przykrość.
ZosiaII napisał(a):
Cytat:Po prostu nie lubię przebywać w śród chamów i prostaków to tyle.
:shock: Te kulturalne słowa nie wymagają komentarza. Ja bym o dyskutantach Waszego forum nie odważyła się czegoś takiego napisać. Nawet gdyby spotkała mnie tu przykrość.

A może miał powody? Sama też nie raz się nasłuchałam bardzo przykrych rzeczy od protestantów na temat tego, że jestem katoliczką.
Za mało kochamy naszego Pana Jezusa i za mało się na Niego patrzymy.......
sylka napisał(a):Za mało kochamy naszego Pana Jezusa i za mało się na Niego patrzymy.......
A co ma piernik do wiatraka :?:
Dyduś, spokojnie. Domniemam, że chodziło o to, iż za mało jesteśmy wpatrzeni w Jezusa, skoro nawzajem się wyzywamy, oskarżamy i wiecznie krytykujemy...
Stron: 1 2
Przekierowanie