Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net

Pełna wersja: "Szaleniec Boży" z bronxu :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://francescoproductions.com/
Strona fundacji ojca Stana Fortuny. Może ktoś już słyszał, może nie. Jak nie słyszał to powiem jak słyszał to przypomnę Język

Ojciec Stan Fortuna to franciszkanin (konkretnie należący do odłamu kapucynów Franciscan Friars of the Renewal (Tutaj można obejrzeć IMHO bardzo ładną prezentację na temat jego zakonu:
http://www.franciscanfriars.com/frontpagefriars.htm )) mieszkający w Bronxie i na codzień pracujący z jego najuboższą ludnością. Poza tym jeździ po świecie koncertując, jego grafik jest czasem wypełniony na 6 miesięcy wprzód. Gra, prowadzi rekolekcję, głosi nauki dla prawie wszystkich grup społecznych, nawet a może szczególnie - tych postrzeganych jako trudne (np. narkomani, lefebryści). Kto był w tym (2005) roku na Song of Songs poywierdzi że człowiek ten jest pełen Bożego Ducha i ma "pałer". Gra w różnych stylach muzycznych - od ambitniejszego hip - hopu przez jazz aż po reggae. Jego bohaterem i wzorem jest Jan Paweł II. Mówi się że dzięki ojcu Fortunie Jan Paweł II polubił hip-hop i uznał go za nowe narzędzie ewangelizacji.

Fundacja Francesco Productions (założona przez Stana) jest organizacją charytatywną - dochód z płyt, koncertów etc. jest przeznaczony dla biednych.

A teraz ostatnia i najlepsza (IMHO) wiadomość - ojciec Stan Fortuna zagra na Łódzkich Dniach Rodziny w Łódzkiej Archikatedrze !!!! Więcej info albo u mnie na privie albo na stronach
http://www.csr.org.pl

Pozdrawiam Duży uśmiech
Przekierowanie