Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Help - poczta.wp.pl - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Help - poczta.wp.pl (/showthread.php?tid=1036)



Help - poczta.wp.pl - Annnika - 24-11-2005 22:24

Może to nieodpowiednie miejsce, ale mam pytanko: coś mi się popsuło na koncie wp, nie mam funkcji zawijania wierszy czy coś takiego, maile mam w funkcji liniowej Duży uśmiech i koszmarnie trudno się czyta, szczególnie jak mi ktoś w mailu nie robi spacji między zdaniami Duży uśmiech


- Offca - 24-11-2005 22:55

Ja tam używam oulooka do odbierania poczty i takich problemów niestety nie miewam Oczko


- Harpoon - 25-11-2005 00:22

Annniko, ja właśnie teraz mam tak samo... dzisiaj pierwszy raz... nie wiem czy coś popsułam czy co... ale teraz po prostu kopiuję maile i czytam je w oknie wysyłania wiadomości... Chociaż też za dobrze to to nie jest :/


- msg - 25-11-2005 00:23

czyli to nie wasza wina, tylko "sprawa sie rypla" w wp, zatem cierpliwosci, az to naprawia Uśmiech


- Annnika - 25-11-2005 16:12

Za to zabawniejsze jest, że jak dostaję powiadomienia o odpowiedzi z tego forum, to wszstkie idą do folderu "nowa poczta", a z topiku o książkach - do SPAM'u Duży uśmiech


- Harpoon - 26-11-2005 11:22

moja poczta działa już dobrze...
Ja też czasami tak mam, że czekam na ważnego maila, a on poleci do SPAMu... Dobrze, jeśli przejżę ten folder przed opróżnieniem, ale zwykle tego nie robię i mogę stracić ważną wiad. :/


- Annnika - 26-11-2005 12:37

No zawijanie wierszy się poprawiło, a śmieszne było to, że na dodatek we wszystkich postach Zygmunta coś się takiego porobiło, że jego tekst miałam jedynie na ostatnich 5-6 cm monitora od prawej strony :mrgreen:


- msg - 27-11-2005 02:24

tez tak mialem, ale to juz zostało naprawione Uśmiech