Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wycięła rywalce dziecko z brzucha.. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wycięła rywalce dziecko z brzucha.. (/showthread.php?tid=3712)



Wycięła rywalce dziecko z brzucha.. - Gosia - 27-06-2008 07:56

Ta okrutna zbrodnia wstrząsnęła całą Kostaryką. Sandra Monge postanowiła zemścić się na kobiecie, która odbiła jej kochanka. Zaatakowała ciężarną 22-latkę nożem, rozcięła jej brzuch i wyrwała z niego noworodka - pisze "Super Express".

Zdarzenie to miało miejsce w miasteczku Getsemani. Kobiety były sąsiadkami. Wszystko zmieniło się, gdy Cinthia rozkochała w sobie kochanka Sandry. Otumaniona zazdrością Sandra stwierdziła, że nienarodzone jeszcze dziecko jej byłego narzeczonego i 22-letniej Cinthii powinno należeć właśnie do niej czytamy w "Super Expressie".

Kobieta wyciągnęła więc swoją sąsiadkę , która była w 8-miesiącu ciąży, z domu. Zaproponowała, że zrobi jej nową fryzurę. Kobieta zgodziła się ochoczo... i właśnie wtedy zaatakowała ją nożem. Kiedy zabiła kobietę, rozcięła jej brzuch i wyrwała z niego noworodka - donosi "Super Express". Niestety, maleńki chłopczyk zmarł jeszcze zanim pojawił się na świecie. Smutny

Potworna zbrodnia szybko wyszła na jaw, a policja nie miała problemów z identyfikacją zabójczyni. Kostarykański sąd uznał Sandrę Monge za winną podwójnego morderstwa i skazał na 35 lat więzienia.

Co się dzieje na tym świecie?! Chciałabym napisać, że schodzi na psy, ale te zwierzaczki zachowują się lepiej niż niektórzy ludzie.. :roll:


- Rachel - 27-06-2008 08:40

Gosia napisał(a):Super Express".
Ta gazeta to wielkie nieporozumienie. Tak samo jak w Fakt, które potrafią umieścić nie - prawdziwe informację.
Mogłabyś zapodać jakieś bardziej wiarygodne źródło ?


- Gosia - 27-06-2008 09:33

Poszukaj w necie - prawie na każdym portalu znalazłam o tym. Radio również o tym mówiło. Fakt jest faktem - kolejna tragedia..


- Rachel - 27-06-2008 11:04

Gosia napisał(a):Poszukaj w necie - prawie na każdym portalu znalazłam o tym.
:shock: poważnie ?
Bo ja tylko na o2, która skopiowała informacje z "Super Express-u".
Pisałam do jednego radia i tam o niczym nie wiedzą. A to ciekawe...
Czy byś mogła sama zapodać, skąd wziełaś informację?


- omyk - 27-06-2008 12:01

Cytat:u licha
...jak często nie zwracamy uwagi na to, o czym w zasadzie mówimy... Szczęśliwy
Naprawdę odsyłasz Rachelę do szatana [złego demona lasu wg 'mitologii' słowiańskiej]? Oczko

Rachel ma rację, jedyne miejsca w polskim internecie, gdzie wspomniano o Sandrze Monge to portal Super Expressu i równie wątpliwy portal o2, który jedynie z SE zrobił przedruk.
Poszukajmy jednak poza polskimi portalami...
http://american-european.net/blogs/2008/02/ - siódmy post od góry. A więc jednak sytuacja miała miejsce.


- Rachel - 27-06-2008 12:03

omyk napisał(a):http://american-european.net/blogs/2008/02/ - siódmy post od góry. A więc jednak sytuacja miała miejsce.
Omyk, czy byś mogła mi to przetłumaczyć , bo ja nie znać tegoż języka Smutny


- Rachel - 27-06-2008 12:07

Annnika, proszę
Cytat:Stiff Sentences in a Heinous Crime
Wednesday, February 27th, 2008
by Rod Hughes
A mother, 42 years old, and her 26-year-old daughter drew stiff sentences in one of the country’s most gruesome crimes in recent memory— the stabbing murder of a 22-year-old pregnant woman and the forcible extraction of her eight month fetus. Sandra Monge was sentenced to the maximum 35 […]



- Annnika - 27-06-2008 12:14

Cytat:Matka, 42 lata, i jej 26-letnia córka otrzymały wyroki skazujące za jedno z najmakabryczniejszych przestępstw, jakie pamięta się w kraju - zadźganie 22-letniej kobiety w ciąży oraz usunięcie siłą jej 8-miesięcznego płodu. Sandra Monge została skazana na maksymalną karę35 lat.

Skoro zapadł wyrok to było jakiś czas temu.


- Rachel - 27-06-2008 12:32

A Super Exspres jakoś nic nie wspominał o matce, która miała wspomagać córkę w dokonaniu tegoż czynu.
Annnika napisał(a):Skoro zapadł wyrok to było jakiś czas temu.
Ale niedawno pojawiła się notka w Polsce, i będzie jakby to miało miejsce wczoraj.

Pod wpływem emocji i jeśli człowiek nie wychowa swych emocji, to jest zdolny do wszystkiego.


- duszyczka - 29-06-2008 14:57

](*,) co się dzieje na tym świecie kumam zazdrość ale czemu zabijać niewinne istoty kórcze to zależało od facet on chyba wbrał tą którą kochał no nie??


- Ks.Marek - 30-06-2008 00:52

To akurat duszyczko najmniej ważny wątek. Cała sprawa rozbija się wg mnie o kwestię jakiejś złości lub zazdrości. Oczywiście, kiedy idzie o treść doniesień prasowych. Natomiast sam fakt takich wydarzeń notowanych SE jest prosty w interpretacji: jak nie masz co pisać, pisz byle co.


- Polonium - 04-07-2008 15:43

Zbrodnia do jakiej doszło pokazuje naocznie, co może uczynić z człowieka zazdrość połączona z gniewem. To najdramatyczniejsza zbrodnia w skali świata po obozach koncentracyjnych. Oby nigdy nie doszło do podobnego dramatu. Oto jak Szatan może opanować ludzki umysł.

Niech ofiary tej tragedii spoczywają w pokoju. R.I.P. (***)


- Annnika - 04-07-2008 18:37

Polonium napisał(a):To najdramatyczniejsza zbrodnia w skali świata po obozach koncentracyjnych.

Nie każdy by się zgodził. Myślę, że ludobójstwa to większa skala. Co nie umniejsza ohydy czynu.

Polonium napisał(a):Oto jak Szatan może opanować ludzki umysł.

Na mój gust to była choroba.


- Polonium - 04-07-2008 19:55

Annika napisała :
Cytat:Na mój gust to była choroba.

Masz na myśli rodzaj psychopatii ? No nie wiem. Dzisiejszy świat robi wszystko, by tylko nie użyć słowa Szatan. Grzech jest zbyt poważny, by ograniczona poczytalność mogła go usprawiedliwić. Dodam, że grzech był planowany.