Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Rozważania na czuwania :) - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Liturgia (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Rozważania na czuwania :) (/showthread.php?tid=4418)



Rozważania na czuwania :) - ona17 - 03-05-2009 14:18

Znacie może jakieś rozważania na Czuwania nocne ? Nie za krótkie i żeby związane były z tematem :Bóg jest miłością" szukałam wszędzie po internecie ale nie znalazłam nigdzieSmutny

[ Dodano: Pon 04 Maj, 2009 21:37 ]
błagam Was pomóżcie Mi

Szukam rozważań o np myślach ze nawet jak wszystko jest bez sensu,to Pan Bóg jest zawsze z nami i zawsze nas wspiera mogą być użyte myśli samobójcze ze nic sie nie chce itp itd ! POMÓŻCIE !!!!


- Rachel - 06-05-2009 23:46

Na forum napewno są. Wejdź w dział z linkami do stron katolickich i poszukaj.


Re: Rozważania na czuwania :) - krzysiek_enoch - 06-05-2009 23:54

ona17 napisał(a):Znacie może jakieś rozważania na Czuwania nocne ? Nie za krótkie i żeby związane były z tematem :Bóg jest miłością" szukałam wszędzie po internecie ale nie znalazłam nigdzieSmutny

[ Dodano: Pon 04 Maj, 2009 21:37 ]
błagam Was pomóżcie Mi

Szukam rozważań o np myślach ze nawet jak wszystko jest bez sensu,to Pan Bóg jest zawsze z nami i zawsze nas wspiera mogą być użyte myśli samobójcze ze nic sie nie chce itp itd ! POMÓŻCIE !!!!
A może Bóg chce abyś sama wymyśliła temat do rozważań? Może to, co aktualnie nosisz na sercu? Na pewno coś przeżywasz - podziel się tym. To o wiele wartościowsze niż gotowce z internetu.


- Rachel - 07-05-2009 00:02

krzysiek_enoch, bardzo dobra myśl. Też jest opcja abyś poszła do kapłana i poprosiła o pomoc, osoby z grupy.


- ona17 - 07-05-2009 21:39

Sama ułożyłam rozważania Oczko ale oczywiście sama ich nie wymyśliłam,poszperałam po internecie mam nadzieje że reszcie się spodobają Oczko

Ale macie rację....gotowce to gotowce Oczko

[ Dodano: Czw 07 Maj, 2009 21:40 ]
Rachel napisał(a):krzysiek_enoch, bardzo dobra myśl. Też jest opcja abyś poszła do kapłana i poprosiła o pomoc, osoby z grupy.

Nie ma takiej opcji,kapłan powie że nie ma czasu albo żebym poszukała sama Oczko


- jonasz 33 - 08-05-2009 08:31

Kiedyś w jednym zborze, miało być spotkanie młodzieżowe i nocna modlitwa. Lider kilka dni wcześniej rozesłał maile do potencjalnych uczestników z tematem tego spotkania, pamiętam że był to 2 list do Tymoteusza, dyskusja była super , więc Ty też możesz coś podobnego wymyślić, no chyba że w KK rozważania to coś innego :?:


- spioh - 08-05-2009 08:56

zależy od rodzaju spotkania Uśmiech


- ona17 - 11-05-2009 23:14

już po czuwaniu,teksty co po niektóre nie pasowały ale nie było tak źle ;P

U nas czuwania zazwyczaj wyglądają tak że jest piosenka i jakieś rozważanie,i tak w koło Uśmiech ale fajny pomysł ; ) może kiedyś się przyda Oczko
pozdrawiam


- Manaika - 03-08-2009 18:38

my wcześniej mamy długie wprowadzenie w postaci np. filmu, potem zadań w grupach, ciągle omawiamy ten sam temat, np. dzieci poczęte, lub też życie św. Pawła, szacunek do życia, miłość do bliźniego. Dopiero gdy nastaje godzina adoracji, ojcowie czasem wtrącają po dwa trzy zdania co jakiś czas. Dotyczący tematyki.