Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
gdzie w Krakowie Msza o uzdrowienie wewnetrzne ? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: gdzie w Krakowie Msza o uzdrowienie wewnetrzne ? (/showthread.php?tid=5188)



gdzie w Krakowie Msza o uzdrowienie wewnetrzne ? - adhab - 01-07-2010 14:40

Czy maja Państwo jakieś informacje, gdzie w Krakowie odbywają się msze o uzdrowienie/uwolnienie wewnętrzne ?


- TOMASZ32-SANCTI - 01-07-2010 14:59

Trzeba troszkę poczekać na odpowiedź, ponieważ była przerwa kilkudniowa w dostępie do portalu i jeszcze nie wszyscy wrócili, po za tym są wakacje. Myślę jednak, że ktoś się zgłosi lub poszukamy info wśród naszych znajomych. Postaramy sie pomóc.

Zapraszam także do działu dla kapłanów, tam można zadawać pytania osobom duchownym, można też względnie umówić się z osobą na gg - jeśli dana osoba duchowna posiada ten komunikator.

Warto też pamiętać, że każda msza ma moc i może pomagać przy takich duchowych problemach.
Mamy też Grupę różańcową, gdzie forumowicze modlą się w konkretnych intencjach. Również konkretne intencje można umieścić na portalu w skrzynce - są one przekazywane siostrom, które modlą się w tych intencjach. WARTO Z TEGO KORZYSTAĆ. Każda taka pomoc może wiele dać nam dobrego, może nas chronić od złego, uwalniać od pokus.


- omyk - 01-07-2010 16:39

Słyszałam, że kiedyś były takie Msze św. co miesiąc u oo. Franciszkanów na ul. Reformackiej. Nie wiem jednak czy nadal są, nie mogę znaleźć aktualnych informacji Uśmiech


- alicja - 01-07-2010 20:34

witam..
słyszałam że sa msze u sióstr Albertynek na Prądniku..
tam gdzie jest obraz Ecce Homo..

i prowadzi je ks. Jan Reczek..czy jakoś tak on jest egzorcystą ale obecnie jest opiekunem grupy Odnowowej.. pod nazwa Misiercordia

Jak dopytam sie znajomej to tu innym razem napisze ..
Ona czasem przyjeżdza na nie aż z białegostoku.. Uśmiech)


- TOMASZ32-SANCTI - 02-07-2010 22:12

Ja słyszałem, że chyba było cosik takiego na Woli Justowskiej, ale nie wiem co to za parafia tam jest i gdzie ta dzielnica jest dokładnie, byłem w Krakowie i znam tylko trochę. Wiadomość mam od jednego z księży, który służył w jednej z parafii krakowskich. Ci, którzy są z Krakowa więcej mogą powiedzieć.


- lidia - 03-07-2010 09:05

Podaję stronkę s. Albertynek

http://www.albertynki.pl/sanktuarium.php